Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet tartani tarajos gőtét?...

Lehet tartani tarajos gőtét? Ha igen, hol találok?

Figyelt kérdés
Szeretnék tartani tarajos gőtét, de nem tudom, hogy hol fogjak, hogy rendezzem be a terráriumot, egy terráriumba hányat foghatok be, és hogy elpusztulnak-e ha fogságban vannak. Tudom, hogy védett állatok, de nem szeretném bántani őket csak gondozni őket.

2012. aug. 24. 11:06
 1/7 anonim válasza:
Én fogtam egy csomót de vissza engedtem mert elvileg nem maradnak meg fogságban am.... én tom h holt lehet fogni mert itt van mindjárt a házunk mellet egy ilyen part és ott vannak :DD
2012. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen part? tópart? És hogy szoktad őket megfogni?:)
2012. aug. 24. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek neked pont tarajos gőte? Egy csomó szép gőtét árulnak kereskedésekben. Például tűzhasú gőtét. Igen elpusztul fogságban és nem eszik semmit. És amúgy is. Miért akarod megfosztani a szabadság jogától?
2012. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit a kereskedésben veszek azt is 'megfosztották a szabadság jogától, csak még fizetek is érte. És mint mondtam, nem szeretném bántani, csak egy kis időre tartottam volna meg, de ha elpusztul akkor nem is fogok tartani, bár már páran írták más oldalakra h nekik van és több évig életben maradt.
2012. aug. 27. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. A kereskedésben lévők fogságban születtek. Az is lehet, hogy vadon elpusztulnának. Nekik szükségük van az etetésre és a gondozásra. Inkább olyat vegyél. Még nem is drágák. A tarajos gőtének 2000 Ft az eszmei értéke, vagyis ha elkapnak ennyire bűntetnek. A kereskedésben egy gőte 800 Ft. Szerintem jobban megéri. Persze, azzal nem csinálhatod azt, hogy ha megunod, kivágod a hűvösre.
2012. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 2. 11:29
 7/7 anonim válasza:
Kézzel fogom meg őket és hát ilyen kis patak :DD
2012. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!