Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ra anyuekat h...

Hogy vegyem ra anyuekat h vegyen nekem horcsogot?

Figyelt kérdés

szoval augusztus 30-an leszek 14 eves es szulinapra kishorcsogot szeretnek:)

de anyuek nem akarjak nekem megvenni:((

hogy vegyem ra oket h vegyenek nekem??:((



2012. aug. 26. 09:12
 1/8 chrishu ***** válasza:

Először is: Tanulj meg írni

Amúgy meg mutass neki cuki videókat hörikről és igérd meg, hogy takarítod őket

2012. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azert nem irtam ekezeteket mert telorol irok:)

oke mutatok

2012. aug. 26. 10:08
 3/8 anonim válasza:
Először is, miért nem engedik? az is fontos
2012. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

mond meg nekik,hogy itthon néha szükséged van valami kis állatra,akivel lehet foglalkozni,szeretgetni,stb. főleg ha 14 éves vagy most sokat kell tanulnod és nem árt egy kis barát a házba.(:

sokszor volt már hörcsögöm,mindig anyuéktól kaptam őket ,vagy kikönyörögtem,de most apu nem engedte,mert már elege volt belőle. erre sok könyörgés után sem engedett. szülinapomra amikor felköszöntöttek felmentem a szobámba és lehoztam egy ketrecet benne a hörcsöggel. apu nem tudott vele mit csinálni. azt mondtam neki,hogy ez a egnagyobb ajándék nekem és nagyon sokat jelent. idén én is megajándékoztam saját magam. ja és elmondtam még neki amiket fent írtam.

megígéred neki,hogy normálisan takarítod, a szobádban tartod,hogy ne máshol zajongjon és sokat foglalkozol vele.

sok sikert a "kisbarát" kikönyörgéséhez vagy beszerzéséhez.(:

2012. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.valaszolo :azert nem engedik mert anyunak a baratnojenek volt horcsogje es az kiszabadult a ketrecbol es alog kaptak meg ...meg osszeragott mimdent:((


3.valaszolo koszi szepen

megprobalom kikonyorogni

amugy te hany eves korodba kaptad az elso horcsogodet??es most hany eves vagy??

2012. aug. 26. 15:51
 6/8 anonim válasza:
az első hörcsögömet 6-7 éves koromban kaptam. és 14 vagyok én is.
2012. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 13 éves vagyok, és van egy hörcsögöm :) mond a szüleidnek, hogy szeretnél egy hörcsögöt akivel foglalkozhatsz a szabad idődben, csak arra figyeljetek,hogy ne abba a szobába legyen az állatka ahol alszotok mert éjszakai állat és hát.....sokat rágcsál stb.. :)
2012. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudéknak hogy kicsi, nem foglal el sok helyet és ha jó ketrecet választotok a szoba dísze is lehet, Nem kell sokat költeni rá megveszed az almot (100-300Ft) hónaponta, 2 hónaponta, a táp se drága plussz van amelyik vitaminos, de egyépként az enyém egy idelye már házi koszton él. Ha éppen almát eszek dobok be neki 1 cikkelyt vvagy nyáron egy kis hideg dinnyét, esetleg répát vagy ilyesmit. A ketrec takarítása nem vesz igénybe túl sok időt, 10-15 perc. Én 10 évesen kaptam előszőr hörcsögöt és egy kevés segítséggel már kitudtam takarítani a ketrecet. A hörcsög tartása szerintem egy ilyen korban lévő gyereknek elég egyszerű! :)
2012. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!