Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a nosteny goreny tul...

Ha a nosteny goreny tul ivarzik kihullik a szore es a bore pedig elszinezodik. Ha ezt eszreveve elviszem paroztatni, visza no a szore es a bore szine ujra az eredeti lesz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 14:52
 1/6 anonim válasza:
szerintem igen, rendbe jön, viszont mindenképpen vagy ivartalanítani vagy pároztatni kell.
2012. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondod komolyan, hogy megvártad míg ez lesz vele Igaz??? mert bele is halhat!!!!! Mielőtt belevágtál volna a görényezésbe nem ártott volna előbb utána olvasni.Főleg, ha nőstényt vásárolsz.Ha a héten nem találsz neki párt akkor ne várj hanem azonnal fordulj vele orvoshoz.
2012. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A parzas mar 2 napja megtortent.
2012. aug. 27. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért vártad meg, hogy idáig fajuljon a helyzet? Már akkor el kellett volna vinni amikor láttad az ivarszervén, hogy megduzzadt!
2012. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam, hogy ez annak a jele. Mielott elvallaltam a gorenyt sehol, semilyen honlapon nem talaltam errolegy szot sem igy hat nem is tudtam rola,de mindegy is, tehat a kerdesem azhogyrendbe fog jonni?
2012. aug. 27. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel már a bőre is elszíneződött így nem tudni biztosan.Minden esetre én remélem, hogy rendbe jön és nem vártok a következő tüzelésre és elviszitek ivartalanítani. De arra számíts, hogy nem biztos, hogy vemhes lesz mivel a túltüzelt nőstény szervezete megbolondul.

Erről itt is olvashatsz:

[link]

2012. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!