Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek nincs kicsit lelkiismer...

Nektek nincs kicsit lelkiismeretfurdalásosotok ha nem sírtok mikor meghal egy állatotok?

Figyelt kérdés

Meghalt a hörcsögöm, de már jobb volt így neki mert beteg volt...Viszont már annyi állatok halt meg meg már nagyobb is vagyok hogy nem sírtam, meg persze lehet azért is mert tudtam hogy jobb így neki...De akkor is rosszul érzem emiatt magam :/


20L


2012. aug. 29. 01:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Elég hülyén fogalmaztam bocsi, csak késő van már szóval akkor még egyszer nekifutok:


Meghalt a hörcsögöm, de már jobb volt így neki mert beteg volt...Viszont már annyi állatom halt meg már és azért nagyobb is vagyok.Nem sírtam.De lehet persze hogy az is közrejátszott hogy tudtam hogy jobb így neki...De akkor is rosszul érzem emiatt magam

2012. aug. 29. 01:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Feleslegesen érzed magad emiatt rosszul.
2012. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egyedül akkor sírtam, amikor elpusztult a hullámos papagájom.Nagyon szerettem, és 13 évesen pusztult el.Imádtam.

Én sem sírok, semmi baj sincs veled.Te nem sírással gyászolsz, ilyen egyszerű.Ettől nem leszel rossz, érzéketlen ember.


20L

2012. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy és ezzel nincs is semmi baj. :)
2012. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De egyébként szoktam sírni ha meghal állatom, szinte mindig...(Elég sok állatom van és a rágcsálók:patkányok,hörcsögök stb nem élnek vmi sokáig) De van néha hogy nem sírok és akkor az rosszul esik mintha kevésbé szerettem volna azt a kis állatot...pedig nem csak nemtudom, néha nem tudok sírni :/
2012. aug. 29. 01:31
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az számít, hogy milyen voltál vele életében, nem az hogy sírtál-e , mert megdöglött. Ne érezd magad rosszul, és szerintem egy állat bőven elég, akkor jobban bele tudod élni magad..., ha erre vágysz.
2012. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem az számít, hogy milyen voltál vele életében, nem az hogy sírtál-e"


Szerintem ebben, benne van minden.

2012. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. aug. 29. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!