Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb patkány...

Tomcsicod2 kérdése:

Melyik a leghatásosabb patkány csapda?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 11:16
 1/6 chrishu ***** válasza:
Élvefogó csapda jó?
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most vettem egy élvefogót de még 2 napja van bevetve de még semmi www.allattartas.hu/termeklap/kartevo-elleni-vedekezes/patkanycsapda/patkanycsapda-racsos-elvefogo_30746
2012. aug. 31. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy biztosra menő patkányozó kis foxi. Rengeteg ilyen kutyát láttam már munka közben is, rettentően jól dolgoznak.
2012. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 emir72 ***** válasza:

A csapdádon rajta kell legyen a gyártó elérhetősége. Nézz körül a honlapján: a Tippek/Trükkök/Tanácsok rovatban részletes infót találsz, ha mégis kérdésed lenne, hívd fel az ürgét, nagyon készséges!


Nekem ilyen csapdáim vannak, és a kezdeti bénázás után - elolvastam a tanácsokat, majd beszéltem a gyártóval - tökéletesen beváltak!

Honlapcím: www.allatcsapda.hu

Másik jól működő patkány-csapdát a www.delifarm.hu oldalon találtam, de az ő nagyobb csapdáik nem váltak be.

2012. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 10 hete rendeltem nyest csapdát az allatcsapda.hu weboldalon, 3 hetet ígértek, de nem lehet elérni őket. Persze a pénzt Átutaltam. Megprobalom a másik oldalt, amit ajanlottal.
2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi házilag készítettünk ketrecből csapdát, benne billenő talpazattal, hogy amikor rámegy a billenőre a patkánya kajáér már be is csukódik az ajtó. (lecsúszik az ajtó) és élve marad benne.
2015. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!