Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak sáska van a...

Mit csináljak sáska van a fürdőben?

Figyelt kérdés

Az van h tegnap este megláttam a fürdőben a tükör felett egy sáskát elég nagy kb 3-4 cm hosszúságú és azonnal elhagytam a helyszínt, nem tudom mit csináljak mert félek ezektől a rovaroktól meg olyan csúnya mindegyik, de tisztálkodnom kell!! Nemtom hogy jött be mert a 2dikon lakom ötlet hogy távolítsam el onnan hogy ne pánikóljak be a látványától, nem az a problémám h ronda hanem h ugrik és kvára irtózom tőlük. A segítséget előre is kössz


ui. a sáskák meddíg birják táplálék nélkül??


2012. szept. 5. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hát ez nagyon aranyos! :D Saját magamra emlékeztetsz, én a csótányoktól pánikolok kb. ugyanennyire.

Amit tanácsolhatok: szedd össze a bátorságod és nézz szembe Sáska Úrral!

Van ablak a fürdőben? Esetleg kinyithatod előbb-utóbb csak kiugrik.

Nincsen otthon senki aki segíthetne? Egyedül vagy? Segítőkész szomszéd esetleg?


Szerintem ne öld meg, én sajnálom, nem fújnám le. :(

2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bocsi ezt kifelejtettem:

Szerintem 1-2 nap alatt tuti nem fog meghalni, 1x csak be kell menj a fürdőbe...

De ha ennyire pánikolsz vigyél magaddal vmi sprayt és fújd le. :(

2012. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Mivel elég kártékony állat, én nem sajnálnám lefújni. Erre megteszi egy hajlakk is, mert attól összetapad a szárnya, lába, aztán szépen papírral el kell nyomni.
2012. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A sáska meg a csótány közt azért van némi különbség. A csótány minden undorító dolgot megmászik és ténylegesen terjeszthet betegségeket, a sáska totál ártalmatlan.


Fogj egy zsepit, fogd bele, dobd ki. Hős vagy!

2012. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajna nincs ablak a fürdőben ezért nem tudom h került oda. Ma reggel volt egy próbálkozásom elfogni bementem egy üres flakonnal (nagy szájú) és keresgéltem és a wc tartájon volt ami persze majdnem h plafon magasságba van. Megpróbáltam gyorsan az üvegbe lökni de ugrott egyet én meg kirohantam a fürdőből mert majdnem h rám ugrott xDDDD de majd ismét erőt gyűjtök és újra próbálkozok :D
2012. szept. 5. 14:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik de porszívó? Így nem kéne "érintkezned" vele. Esetleg megpróbálni kifüstölni valamivel? Pl füstölővel. Értelmesebb nem jut eszembe. :D
2012. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
A porszívót ajánlanám figyelmébe, jó uram!
2012. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nincs porszívó :D
2012. szept. 5. 14:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor simán és egyszerűen lecsapni egy légycsapóval, vagy valami hosszabb tárggyal, hogy ne kelljen túl közel menni hozzá.:)))
2012. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
majd írok hogy mi lett vele :DD de még rávenni nehéz magam hogy bemenjek és "megküzdjek" vele.
2012. szept. 5. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!