Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Budapesti Állatkertből hova...

A Budapesti Állatkertből hova szállítják el a trágyát?

Figyelt kérdés
Merthogy elvileg veszélyes hulladék...
2012. szept. 6. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
neked szükséged lenne rá?
2012. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, pusztán kíváncsiságból kérdeztem.
2012. szept. 6. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Írj e-mailt az állatkertnek. Most már én is kíváncsi vagyok. :D

Vagy figyeld ki, mikor megy a szippantós kocsi. Aztán kövesd kocsival, mint a filmekben.

2012. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Mivel egyes állatok végtermékét egyszerűen "lemossák" (vagyis a lefolyóba kerül, felhígult állapotban), feltételezhetően nem foglalkoznak külön elszállítással.

Vélhetően a szennyvízbe kerül, mint ahogy az emberi végtermékek is.

De szerinted miért volna ez veszélyes hulladék? Állatorvosi ellenőrzés alatt tartott állatokról van szó végtére is. Ha az emberi ürülék természetes biológiai hulladéknak számít, miért volna ez másként az egészséges állatoknál? Ha így lenne, az összes állatok lakta terület biológiailag veszélyes területnek számítana, nem?

2012. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy részét felhasználják a növényeknél, a többi meg megy szennyvízbe.
2012. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

míért lenne veszélyes hulladék? A ló végtermékét beleforgatják a szántóföldekbe... A kenyér amit megeszel búzásból van amibe mielött kikelt sz*rt forgattak :) Jó étvágyat!


Egyik állat sem termel urániumot a popójában szal az nyugodtan mehet szennyvízbe.

2012. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nézzetek utána veszélyes hulladék- e, avagy sem. Egyébként én sem értem, hogy miért lenne az.

Nem fogom venni a fáradtságot, hogy utána nézzek.

Az biztos, hogy hígtrágyázáshoz külön engedélyt kell kérni, aminek az összege elég légzésbénító.

2012. szept. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!