Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik háziállat lenne számomr...

Melyik háziállat lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés
lakásban lakunk egy kisgyerekkel, nem szeretnék utána sokat takarítani, pl. alom, mert nincs sok időm rá, tehát ne kelljen vele sokat foglalkozni de azért lehessen kézbefogni stb simogatni, és a gyereknek is jó legyen

2012. szept. 7. 16:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
minden állattal kell foglalkozni.. SOKAT!!
2012. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem kellene hogy élőlény legyen, mert mindegyikkel foglalkozni kell, takarítani utána, időt tölteni vele. Tehát egyik sincs kielégítve.

Ha egy állat ad örömet, azt viszonozni is kell. Az egyoldalúság elpusztuláshoz vezet, az pedig síráshoz.

Tehát: plüss állat.

2012. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom, melyik állat után nem kell takarítani? A kutyát sétáltatni kell, a cicának alom kell ami kiszóródik, a törpenyúl alatt is kell takarítani, és kiengedni, foglalkozni vele... nekem patkányaim is voltak, nagyon szelíd állat, de vele is kell foglalkozni.


Nincs olyan állat amit hanyagolni lehet következmény nélkül.

2012. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Egy kavics lenne a megfelelő. Az állat nem dísz. Képzeld magad a helyébe.


mellesleg nyuszira gondoltatok?

2012. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
62%
tengeri malac
2012. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
A nyuszit felejtsétek el, nagyon sok takarítással jár! Kiskutyát meg aztán pláne. Egy tipp: SZOBANÖVÉNY-hez mit szólnál? Amin gyakorolni lehetne a gondoskodást, és ami csak az övé lenne.
2012. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem akartok vele foglalkozni akkor a plüss a legmegfelelőbb. Vqgy a hal, de azt nem lehet simogatni.
2012. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
hééé nem azt mondtam hogy nem fogok vele semmit csinálni éheztetni fogom stb!! én olyan állatra gondoltam ami nem kutya nem macska mert vele RENGETEGET kell foglalkozni én kicsi állatkára gondoltam ami napközben elvan és este megelégszik azzal ha 20 percet kézben van van kajája ja és TISZTA környezete.. nekünk volt degunk de az egyik hogy annyit takaríthattam utána látástól vakulásig hogy inkább elajándékoztam..
2012. szept. 7. 17:30
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld már megérteni, bármelyik állatot választod, mindegyikkel van gond. Ha kicsi, ha nagy. Vedd végig a lakásban tartható állatokat, írj egy listát, írd oda melléjük, melyiknek mennyi gondoskodás, törődés kell. És marad végül a plüssmacska, hidd el.
2012. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

Gondolod jó az állatoknak ha 23ó30p-et van ketrecben 20p-et játszol vele és 10 percet meg az ellátásával foglalkozol?

Olyasmit keress ami alapvetően nem simogatnivaló kiskedvenc és elvan magában. A társaságot kedvelő állatoknak nagy az igényük foglalkozás terén.

2012. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!