Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen törpekecskét tartani?

Milyen törpekecskét tartani?

Figyelt kérdés
Milyen hely kell neki?Lehete úgy hogy a házban is meg a kertben is tartom?Lehet őket is fejni?Mit esznek?Milyen őket tartani?Unalmasak?Valaki tart?Tapasztalatokra is kíváncsi lennék!
2012. szept. 10. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell nekik hely, mert szeretnek ugrabugrálni. Hát inkább kertbe való. Fejni szerintem nem lehet őket, túl picik ahhoz. Ugyanazt mint a nagyok. Szénát, füvet, szemeset. Hobbiszinten jók, jó kis háziállatok. Munkára nem alkalmas, mivel pici. Esetleg legelni tud. Nem unalmasak, embercentrikusak, kicsi gyermek mellé is ideális. Én nagyokat tartok, azaz rendes kecskét, Nagyon jó háziállatok, bár én munkára fogom őket! Legelniük meg trágyázniuk kell egy adott területet. Oda lesz a jövő évi takarmány elvetve
2012. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 paciii34 ***** válasza:
Kell őket fejni..méretükhöz képest elég sok tejet adnak:)
2013. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!