Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Royal canin elég?

Royal canin elég?

Figyelt kérdés

Ha csak ezzel a táppal etetem a cicáimat akkor az elég?

meg néha kapnak alutasakosat heti 2-3, akkor kell még nekik más?


2012. szept. 11. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyártó szerint elég, de valójában ez nem elég változatos. Ha adsz mellette alutasakost vagy igazi húst, azzal változatosabbá teheted.
2012. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A teljes értékű azt jelenti, hogy minden benne van, nem kell más.

Ettől függetlenül én is adok nekik néha alutasakost, de csak hogy örüljenek, nem azért mert szükségük van rá.

2012. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is adok a perzsa cicának mást, szereti például a sonkát, lehet csirkemell-pulykamell sonka is, szereti a szaftos ételt, pl. csirke pörköltet, jószerivel csak a szaftot nyalja sokszor.Grill csirkét, de ezekből tényleg csak pár falatot, a változatosság kedvéért. Régi macskám, aki nem kapott műkajákat, csak ilyesmit evett, meg nyers baromfihúst is, ma már ezeket nem ajánlják, a nyers májért is odavolt. Még rántott hús is szóba jöhet, a mostani cica a panírt meghagyja, de a húsit felfalja. Ha csak a száraz ennivalót és az alutasakosokat kapta idáig, a házi koszttal óvatosan kínáld csak, ő majd választ, melyik ízlik.Közben 1-2 nap szünet, ha semmi baja tőle, csak akkor adjál neki ilyet is.
2012. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!