Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Áprilisi nyúl miért nem veszi...

Áprilisi nyúl miért nem veszi fel a bakot?

Figyelt kérdés
Fogja? Érdemes még várni?

2012. szept. 17. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
várj még vele, fiatal
2012. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteltetem anyádat, amiért ilyen gyereket nevelt...

Google ismerős???? Esetleg, ha már szaporítasz, akkor minimum egy szakkönyv elolvasása javallott lenne.

A nyulad 5 hónapos, ha ivarérett, akkor is valószínűleg belehalna a szülésbe, vagy halott kisnyulakat hozna világra, mert még túl fiatal.

2012. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!

Tiszteletedet átadhatod neki fent az égben, remélem hamarabb találkozol vele mint én, megmondhatod neki hogy puszilom és sajnálom, hogy nem volt több időnk.

Gugli barátunkon lássuk be sok minden található mert bárki írhat. Pár oldalt azért elolvastam mielőtt belevágtunk és ott biza 3-4 hónaposat írtak az ivarérettségre. Ezek után már csak azt remélem a "szaporítasz" mögött nem állt rossz szándék, mert gondolom ha húst eszel akkor az is szaporított.

Minden jót!

2012. szept. 26. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
...hát a 3-4 hónapos kisnyúl még nagyon messze van az ivarérettséghez...
2012. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erőből a lányok 12 évesen már menstruálnak, mégsem kell nekik szülni még, mert fiatalok...
2012. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!