Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sár-báb került a falvédő alá...

Sár-báb került a falvédő alá a szobában! Mi rak ilyet? Lerajzoltam, mert fogalmam sincs hogy keressek rá a neten erre

Figyelt kérdés

[link]


Panelban lakok ráadásul, és olyan 3 cm-es volt ez a tok, ráragadva a falra. SÁRBÓL



2012. szept. 19. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt valamelyik kürtösdarázs faj építette, ebbe rakta a petéit.

[link]

Bántani nem fog, te se piszkáld.

2012. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de csak egyet? és nem volt benne semmi, üres volt. meg nem is kürtő alakú hanem lapos. kizárt h nem hallottam volna ha egy darázs építkezik a szobámba
2012. szept. 19. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már volt rajta üreg, akkor kikelt a báb :) Nekem is volt ilyen, egy plüssjáték nyaka és feje közé építette.
2012. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a konyhában volt, a csilláron, takarításnál vettem észre. Lyukas volt már. Ezeket azért nem veszed észre, mert nem olyan nagyok, mint a többi darázs, nem is akarnak megcsipni. Csak besurrannak és építkeznek.
2012. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De most már nincs ott a darázs, szóval nyugodt lehetsz! :D
2012. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!