Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bűntetést adnátok az...

Milyen bűntetést adnátok az állatkínzóknak?

Figyelt kérdés
Hogyan bűntetnétek őket? Írjatok bármit,amit gondoltok,lehet drasztikus is! :)))Állatvédő vagyok!
2012. szept. 19. 16:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
fúúú én nem is tudom elmondani... tényleg..annyira dühít amikor valaki bántja az állatot.. én legszívesebben kikötném ezeket az embereket egy fához étlen szomjan a napra aztán lesz vele valami. de még ezt sem érzem elég erősnek
2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Faeper válasza:
Elsőnek megkínoznám...utána lefejezném
2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Amit az állattal csinált. Éheztette, akkor éhezzen ő is.
2012. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Eddig jók a válaszok:))) Örülök,ha vannak olyan emberek,akik drasztikusan megbűntetnék őket!

Én már arra is gondoltam,hogy az ilyen embernek a hozzátartozóit is likvidálni kellene,nehogy szaporodjon a fajtája:)

2012. szept. 19. 16:39
 5/28 anonim válasza:
100%
Összeverném,vízbe nyomnám a fejét,árammal kínoznám,tűzbe dobnám...így egymás után!!Bárcsak mindegyik megkapná a büntetését!!
2012. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ez tetszik:) Elég elrettentő lenne,legközelebb meggondolnák!

Be kellene rakni egy krokodilokkal teli tóba,hogy azokat az állatokat próbálja meg kínozni,ha tudja:D Vajon ki nyerne? :)))

2012. szept. 19. 16:43
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

Likvidájad... Szánalmas vagy, komolyan azt hiszed, hogyha még egy állatot sem vagy képes megkínozni, akkor szembe tudsz nézni egy emberrel és őt megölni? Nézni ahogy szenved, fájdalmat okozni?! utána meg odaállni a hozzátartozók kérdései elé? Frászt, még a katonákat is úgy kell tanítani embert ölni, mert különben belerokkannak lelkileg. Aki meg képes ilyesmire, azt igen sürgősen elmeosztájra szokták zárni, vagy levadásszák mert már javában öli az embereket... Nem véletlenül közismert a tény sem, hogy aki állatot kínoz az könnyen rámegy idővel az emberre is. Szóval ennyit rólad.

A másik meg az, neked állatvédelmehez SEMMI közöd! Te maximum habzószájú állatbarát vagy, aki egy állatkínzás hallatán rögtön szét tépné az elkövetőt, az állat meg közben le van szvrva. Ugye, tedd már föl magadnak a kérdést, vajon amikor állatkínzásról olvastál, úgy mikor volt az az első gondoltatod, hogy hogyan is kéne az állaton segíteni? Gondolom soha... Ezt a kérdés is mi a fenére jó? Ha annyira állatvédő vagy, gyűjts adományt, menj önkéntesnek, ne az áramot pazarold hülyeségekre.

2012. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Rossz oldalról közelíted meg a dolgokat! Igenis felháborít az állatok bántalmazása,és aki ilyet tesz,az mind gyáva,nem meri kinyitni a pofáját,ott,ahol kellene,helyette egy nála gyengébb élőlénnyel szemben fitogtatja az erejét.Ilyen embereket pedig semmi szükség életben tartani,mert ezek kártékony paraziták,és remélem hogy mind úgy végzi,mint az az állat,akit meggyilkoltak!

Másrészt,tévedsz,én adományozok az állatoknak,és már számos kidobott kutyát fogadtam örökbe!

Te hány kóborkutyán segítettél? Vagy az embersovinizmustól nem látsz 2 méterre sem?

2012. szept. 19. 19:13
 9/28 anonim ***** válasza:

Az én utcámban van 2 állatkínzó akiről tudok.

Már gondolkodtam párszor ezen.

Volt olyan ötletem hogy össze kell valahogy omlasztani a rozoga házát.Kővel dobáltam nem sikerült.

De ha megbüntethetném akkor azt csinálnám amit az állataimmal is tettek.

1.Hurokba fognám és hagynám egy jó ideig lógni a lábán hogy jól feldagadjon neki.(Már jött haza pár macskám hurokkal,befőttes gumival)

Aztán eltörném a kezeit,lábát(ilyet még nem csináltak)

Aztán megmérgezném

Elegem van hogy azért nem lehet állatom mert az a ...... megöli őket

Most van egy benti cicám meg egy kutyám,vadászgörényem

De lehet hogy elcsórnám a légpuskáját és lyukasra lőném

Persze én nem merném mert 11 évesen ki akar ilyen élményeket?!

2012. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam hogy 7 évesen megfenyegettet hogy megmérgezi a kutyám azért mert az ő háza előtti gazon mentem vele át a séta közben -.-

Az ilyeneknek szenvednie kell mint ahogy én is szenvedtem miatta.

2012. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!