Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az alpha zooban lehet venni...

Az alpha zooban lehet venni állatokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Semmilyen webáruházban nem lehet élő állatot árulni.

Ha esetleg valahol van üzlete, akkor ott lehetséges.

2012. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de én nem ajánlom. amekkora bohócokat tettek be oda eladóknak egyszerűen hihetetlen. az újpestibe járok ami most nyílt meg, néha felteszek egy-két szopatós kérdést, pl mi a különbség a barna meg a fekete tücsök között, meg a tipikus mitől döglenek a halaim kérdések... csuda válaszokat kapok, persze a legdrágább cuccokat akarják rámsózni. jaaaj és a kedvencem volt amikor már fél éve láttam minden alkalommal egy kaméleont majd megkérdeztem már mennyi idős. a válasz: 2 hónapos.. na mondom jóó nincs is átverés végülis. a legszebb pedig a fogpiszkálónyi vastag farkó gekkó volt. milyen állatot szeretnél? én tenyésztőtől ajánlom a vételt, mivel olcsóbb is és garantáltabb a minőség.
2012. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
halat gondoltam de ezek után már nem
2012. szept. 21. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
aqua depo-ban olcsón tudsz halat venni jó minőségben. nagyker szóval biztos van egy csomó féle fajta haluk. sőt biztos..
2012. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Garantáltabb minõség pff...
2012. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt mondtam garantáltabb nem az hogy garantált.. :) dolgoztam kisállatkereskedésben... hidd el hogy garantáltabb;)
2012. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké,nem megsérteni akartalak,de már láttam nem eggy tenyésztõt,és hát.....nem adnék nekik eggy marék halott bolhát se.
2012. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja nm vettem rossz néven csak gondoltam megvédem már az én gondolatomat:) amúgy igen elhiszem, hogy kb a 70% egy darab kaka kupacot sem ér, de azért a 30% viszont keményen dolgozik azért, hogy minőséget adjon el. és ezért szívás, hogy kimegy az ember pl terraplaza-ra és ha nem tudja, hogy melyik hely milyen minőséget ad akkor járhat nagyon rosszul is. a maradék meg hiába csinálja nagyon jól akkor is le lesz szólva az átlag miatt... és ez az ami felháborít.
2012. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!