Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 napja kaptam ajándékba azt, hogy egy évre nevelőszülője lehetek az állatkertben egy állatnak. Én esetemben egy zsiráfnak.. Meglepett az ajándék, és nem tudom mit kell ilyenkor tenni. Milyen felelősséggel jár ez? Kell valamit fizetnem az "örökbefogadásért"? Az az igazság, hogy nincs erre pénzem, és időm se, akármilyen felelősséggel jár is. Mit tegyek? Vissza lehet mondani? Vagy volt már valakinek ilyen? Légyszi segítsetek!!!!
2012. szept. 25. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ajándékba kaptad, akkor neked ezzel már teendőd nincs. Örökbe fogadni kisebb összeg adományozásával lehet, ezt már megtette az aki neked ajándékozta. Vannak bizonyos előnyei, de ezt nem kell kihasználnod, ha nem akarod.

Azért úgy érzem, hogy akitől ezt kaptad, az egyáltalán nem ismer téged, másképp nem adott volna ilyen ajándékot.

2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eltaláltad, az illető kicsit sem ismer, ezzel akart imponálni nekem..

Köszönöm a válaszodat!!

2012. szept. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!