Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meg van szabva hogy 1 embernek...

Meg van szabva hogy 1 embernek egyszerre hány állata lehet? És ha igen mennyi a maximum?

Figyelt kérdés
(Természetesen Magyarországon.)

2012. okt. 8. 14:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
16%
azt hiszem, kertes házban max két kutya, cicát nem tudom.
2012. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
én sem tudom, h pontosan hogyan van ez, de szerintem nem egységesen, hanem területileg van szabályozva. abban sem vagyok biztos, h mindenütt. az viszont tény, h a megszabott "mennyiség" felett csak külön engedéllyel tarthatsz, amelyet a helyi önkormányzat állít ki neked.
2012. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
nem nincs!Az új törvény szerint annyi van amennyit TISZTESSÉGGEL el tudsz látni.Ebbe a jegyző NEM szólhat bele.Ez persze csak saját ingatlanra vonatkozik.
2012. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom, hogy ezt az önkormányzatok szabályozzák, valahogy úgy, hogy mennyi négyzetméteren, mennyi állat lehet. De van olyan önkormányzat is, ahol darabra, ez mindenhol más. Nekünk 4 kutyánk van, és még senki nem szólt, hogy ez probléma, pedig regisztráltak. Nézd meg az önkormányzat (ahol élsz) állattartási rendeletét.
2012. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én úgy tudtam hogy egyáltalán nincs megszabva, de biztosra akartam menni. :)
2012. okt. 8. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az új törvény szerint nincs megszabva, nem értem miért kellett lepontozni azt a válaszolót... Az már más hogy talán beleszólhatnak e az önkormányzatok, nem tudom :)
2012. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem igazatok van hogy nincs megszabva! :))))
2012. okt. 8. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs megszabva!De nem tudom hogy azt a válaszolót miért kellett le pontozni....ha valaki ostobaságot ír az ne pontozza le a helyes válaszolót -.-
2012. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megszabva most jelenleg. Régen lehet megvolt de most nincs. Minden normális ember annyi jószágot vállal amennyit becsülettel el tudja tartani, nem szenved hiányt egyik sem semmiben. Nekem is van elég sok állatom, ezek nagy része haszonállat, (ló kecske juh baromfik kutyák) de ezeket takarosan normálisan el tudom tartani, nincs velük gond
2012. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 12. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!