Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek kedvencete...

Mennyire szeretitek kedvenceteket? Kutyus, cicus stb.

Figyelt kérdés
Vannak gazdik, akik nem igazán ragaszkodnak kedvencükhöz, értem ezalatt, hogy kiteszik valahol, magára hagyják, ha beteg, nem hívnak orvost vagy nem viszik orvoshoz. Vagy olyanok, akik nagyon szeretik, ha eljön a vég, akkor meg is siratják...
2009. aug. 7. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk családtagok a kutyusok,de szerintem pusztán intelligencia kérdése,hogy ki hogy kezeli a kiállatokat.
2009. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden állat családtag, még a tengerikucuk is:)
2009. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is családtag a kutyus! Csak éppen látok néhány embert, akiknek nem való kutyus. Én annyira szeretem a kedvencemet, hogy még puszikat is szoktam neki adni, szerintem ebben nincs semmi elítélendő. Az előző kutyusom rákos daganat miatt távozott el tőlem, nagyon sokáig sirattam őt. Halála előtt évekig hordtam az állatorvoshoz, volt is műtéte. Imádtam a kutyusomat. Utolsó napjaiban a karomban vittem ki dolgát végezni az udvarra, aztán hogy ne szenvedjen tovább, inkább elaltattam. Borzasztó dolog, ha az ember a legjobb barátját (kutyusát) veszti el. Most van másik kutyus, őt is nagyon szeretem. Nagyon szeretem az állatokat és a szívem szakad meg, ha látok egy szenvedő állatkát.
2009. aug. 7. 18:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: elaltattattam állatorvossal, hogy ne szenvedjen.
2009. aug. 7. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rajongásig szeretem az állatkáimat. Van két (örökbefogadott) kutyusom, 5cicám(1kivételével ők is örökbefogadottak), és 4hörim. Mindent megkapnak, az orvos rendszeresen látja őket...Sohasem jutna eszembe kitenni Őket.
2009. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem cicáim vannak, és ők is családtagnak számítanak. Nem bírnam kitenni őket, ha nem tudnék már gondoskodni róluk, akkor megkeresném nekik a lehető legjobb pótgazdit. Természetesen orvoshoz vinném őket azonnal, ha olyan bajuk lenne, amit én nem tudok kezelni. Szerencsére még fiatal mindhárom, úgyhogy nem is gondolok rá, hogy egyszer már nem lesznek, biztos vagyok benne, hogy sírnék és napokig nyomott lenne a hangulatom.

Ha valamilyen házikedvencet tartasz, abban az a lényeg, hogy szeretsz játszani, foglalkozni vele, jól érzitek magatokat egymással. Ezért érthetetlen, hogy aki nem így gondolja, annak minek a háziállat?

2009. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szüleimmel 1 éve költöztem fel Budapestre vidékről (kertesházból panelféleségbe) és a kutyusomat nem hozhattam magammal sajnos :( Bármennyire is szerettem rájöttem h. jobb neki kint a kertben mint h. bent szenvedjen a lakásban.. Rokonokhoz került, de megszökött.. sajnos nem tehettem elene semmit.
2009. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!