Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tartja valaki bent a nyusziját...

Tartja valaki bent a nyusziját a házban?

Figyelt kérdés
Sosem volt még nekem,de szeretnék egyet. Ti bent tartjátok? V megvan,h melyik fajtát lehet? Ők büdösek? Miben tartjátok?
2012. okt. 26. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak, akik nyuszit tartanak házban. Általában ketrecben szokták tartani, de arra figyelni kell, hogy nem élheti le az egész életét ott, ki kell engedni, a legjobb, ha naponta futkározhat.

És törődést is igényelnek, én úgy hallottam, elég ragaszkodóak tudnak lenni.

Nem büdösek, ha megfelelően van takarítva az alom alatta (kb. 3-4 naponta).


Bár nekem nem volt nyuszim, de most eléggé benne vagyok ebben a kisemlős tartásos dologban, ugyanis én degukat készülök tartani. Már készítem a ketrecet, de ha te nem akarsz azzal vesződni, lehet kifejezetten nyúltartáshoz ketrecet venni. Csak én szeretnék kevesebb pénzből kijönni, és így olyan ketrecet csinálhatok, amilyet akarok.


google-ba írd be, hogy nyúltartás, kidob egy csomó oldalt, ami ezzel foglalkozik.

2012. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami.

Szerintem írd ki ezt a kérdést az Állatok --> Kisemlősök kategóriában, ott biztos, hogy sok hasznos választ kapsz majd.

2012. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,kiirom oda mindjárt,köszi:)
2012. okt. 26. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kettő törpenyuszim kint vannak és így csak hetente kellőképp takarítani,először izgultam hogy megfáznak vagy vmi de élünk jól vannak :)))
2012. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!