Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi állatkertbe...

Nyíregyházi állatkertbe novemberben is érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
November 7-én mennénk Nyíregyházára az állatkertbe. Ilyenkor is megéri elmenni vagy már túl hideg van hozzá és nem sok mindent látnánk. Kérnék véleményeket aki már volt ilyenkor! Köszönöm

2012. okt. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nyáron voltunk, 37 fok körül..nagytöbbsége az állatoknak aludt egy hűvös ( és általában jó messzi) sarokban, úgyh ez nem az időtől függ feltétlen. Viszont ha mentek, a Zöld Piramist én a helyetekben ki nem hagynám, nagyon szép része az állatkertnek! Van ugye fókashow is, de azt nem tudom hidegben megtartják-e..viszont elefántetetés tuti van rossz időben is. Szerintem megérné elmenni, csak jól öltözzetek fel, mert szinte az egész kinti. Jó szórakozást:)
2012. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. Egyszer mi is télen voltunk egy állatkertben. Mi is féltünk hogy biztos sok állat bent lesz, de tévedtünk. Még ugyan sokan voltak kint emberek is, az állatok is kint voltak. amelyik meleget kedvel, az meg olyan házban volt ahova be lehetett menni. Nyáron minden állat fekszik, akkor nem látsz belőle semmit, de most inkább többet látsz majd
2012. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze. Sőt akkor érdemes csak igazán, mert akkor az állatoknak is izgalmat jelent az életében az egy-egy látogató és megfigyelhetők, nem csak apatikusan alszanak a pokolba kívánva az őket bámuló és sokszor piszkáló tömegeket.
2012. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de minek mennel normal esetben szabadon elo, de ott rabositott szerencsetlen allatokat nezni igy tamogatva bortonuk fenntartasat?! Biztos ugyis hideg lesz. Tarts egy NatGeo delutant egy termosz teaval! ;)

2012. nov. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!