Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Debrecenbe milyen állateledel...

Debrecenbe milyen állateledel boltok vannak?

Figyelt kérdés

Írjatok már egy párat légysziiii :D

Előre is kösziiiii <3



2012. okt. 28. 19:04
 1/5 anonim válasza:
google a te barátod is.
2012. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tócózoo az angyalföldtéren, a mard-el a bojta utcán (ezek a tóciban) tescoba a fressnapf coránál a zoodom szent annán is van egy állatos bolt. most kapásból ennyi:D
2012. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piac utcán is van egy, nagyon jó bolt, ott élő állatokat is vehetsz. Szent Anna utcán az e-pet díszállatos, de ott az állatok szerintem nem éppen a legtisztábbak. Van a tesconál a fressnapf nagyon jó, kint a város másik végében meg az alphazoo. Van a coránál zoodom.
2012. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vásárhelyi Sándor válasza:
A Hadházi út Homok utca sarkon is van egy nagyon jó kis bolt széles választékkal és szinte minden háziállathoz találsz tápot, felszerelést.
2013. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BTE válasza:
Fényes udvarban: Víztorony utca közepén, a 10 emeletesek alatt van egy jó állateledel bolt. Nagyon kedves a kiszolgálás, a kutyámnak én mindig itt szoktam bevásárolni, mert van egy csomó minden és ha kérdésem van, akkor mindig segítséget kapok.
2020. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!