Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra jól...

Mit tegyek hogy újra jól érezzem magam?

Figyelt kérdés
Van egy spánielem akit nagyon szeretek, mindig is nagyon szerettem.Egy hónapja kaptam egy máltai selyempincsit akit ugye nem lehet kint tartani ezért ő benti kutya lett.Eleinte csak velem volt mert a szüleim nem voltak sokáig itthon ezért nagy lett köztünk a kötődés mindenhová követett,ha nem látott sírt, és még együtt is aludtunk.A baj csak az,hogy ahhoz képest hogy a kutya egész hamar rájött,hogy nem szabad bent elvégezni a dolgát,anyám mégis kiakadt tőle ezért eldöntötte hogy elajándékozzuk.Én próbáltam megakadályozni de anyám olyan önző....szóval az utolsó pillanatban elajándékoztam a barátnőmnek,mert úgy volt hogy ha nem akkor pestre megy én meg messze lakom ezért valószínű hogy soha többé nem láttam volna.Szóval elment a kutyus és én szörnyen érzem magam azóta és a másik kutyámra rá se birok nézni mert akkor szembe jut a kicsi.Nagyon szeretem még mindig de rosszul esik most ha egy kutya közelében vagyok.Anyámmal azóta nem beszélek mert mondta hogy sajnálja de különösebben nem érdekli a dolog.:/

2012. okt. 30. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van egy máltaim elég okosak meg minden, ő is nehezen bírja ki nélkülünk. A másik kutyáddal próbálj meg jobb kapcsolatot teremteni, vidd sétálni menj ki hozzá naponta többször, simogasd dicsérd....stb ha a szüleid engedik néha enged be a lakásba( nekem egy éve halt meg egy németjuhász kutyusom/tudom h nem ugyanaz de te elveszítetted a máltaidat én meg őt/ első nap sírtam, aztán kb. 1 hétig csak beszéltem róla de sokat számított h nekem itt volt a másik kutyám/a máltai/ szorosabb lett vele a kapcsolatom sokkal jobban vigyázok rá meg minden, nekem segített feldolgozni, néha még most is eszembe jut ő néha, de nem hiszem h ő is azt akarta volna h miatta hagyjam el a jelenlegi kutyámat /kicsit bonyolult de remélem a lényeget megértetted és segítettem/)
2012. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amit az anyádról gondolok az nem tűri a nyomdafestéket...
2012. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!