Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a hörcsögöt,...

Mit szólnátok, ha a hörcsögöt, amit félretetettetek a kisállatkereskedésben, eladnák de nem nektek?

Figyelt kérdés
Máig volt félretéve, este 7 előtt hívtak, hogy megvan-e a, mert jönének érte. A terrárium megvan, de a hörcsög nincs.. megvette valaki, aki csak és kizárólag hörcsögöt akart, méghozzá az az egyetlent, ami le volt foglalva, mert nem volt másik. Eladtam, de már zárás előtt nem sokkal, erre hívtak 10 perccel zárás előtt, hogy jönnének érte. Azt hittem nem fog jelentkezni, sokszor nem jönnek a zért, amit rendelnek vagy lefoglalnak. Elég gáz, ti mit szólnátok? Mondtam, hogy hozatunk a napokban, amint megjön szólunk.
2012. okt. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát többet nem vásárolnék ott az biztos.. :)
2012. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, én sem örültem volna a dolognak, de nem tudtam hirtelen mit tenni.
2012. okt. 30. 19:44
 3/5 pipacs007 válasza:
Vettél helyette másikat?
2012. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Mondd, hogy elpusztult. Megesik az ilyen, biztosan jobban megértenék, mint azt, hogy már eladtad. :)
2012. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül mondhattad volna a vásárlónak, hogy ez a hörcsög le van foglalva, de ha x. napon belül nem viszik el akkor instant az övé.
2016. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!