Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik Avicularia jó első póknak?

Melyik Avicularia jó első póknak?

Figyelt kérdés

Már van egy B. Albopilosumom.

Hülyék kíméljenek!

Fórum nem érdekel

Ötletek?

Miért?


2012. nov. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt annyira nem értem, akarok tartani egy állatot, de nem akarok utána olvasni, megkérek másokat, hogy írják le azt, amit én nem akarok elolvasni, sőt azt is mondják meg, hogy mit akarok tartani, de még azt is, hogy miért azt akarom tartani de… de innentől már nincs is értelem írnom, mert már le is pontoztál és elkönyveltél egy, a te szavaiddal élve, hülyének.


De hogy azért segítsek is. Itt olvass utána: [link]

2012. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj nem rád értettem.

pl

Ilyenekre hogy hogy tudsz pókot tartani?

Én undorodom tőlük :D

nem szeretem ezeket a kommentelőket

és az arachnida-t sem mert ott is sok a hülye

2012. nov. 2. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Aviculariák általában jók első póknak, mert nyugodt fajok, viszont elég igényesek, kényesek a környezetükre. Nekem az első Avim egy metallica volt, nagyon nyugodt, nem volt vele soha semmi baj. A második legy Avi. laeta, na ő egy kis őrült, ő nem javasokt kezdő fajnak, mert teljesen máshogy viselkedik, mint az átlag aviculariák, sokkal agresszívabb, hirtelenebb. Aztán vettem Avi. versicolort is, ami szerintem talán a legszebb avi, rá azt mondják, hogy könnyedén elhullik, ami igaz is, ha nem biztosítod számára a 100%ban jó környezetet. Akkor nem lesz baj.

Az arachnidát viszont tényleg érdemes olvasni. Hiába vannak hülyék, bizony ez a fórum otthont ad Magyarország legelismertebb hobbistáinak is, akiktől szinte csak kipróbált, jó tapasztalatokat olvashatsz. És 1 jó ötlet megéri akár 10 oldalnyi hülyeség átolvasását is, csak ki kell tudni szűrni a lényeget,

2012. nov. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. nov. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!