Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állat való...

Szerintetek milyen állat való emeletes házba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy állatot de meletes házba fogunk költözni.Van már 2 halam szóval azt kérlek ne említsétek!

2012. nov. 4. 14:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha feltétlenül a házban szeretnéd tartani, akkor pl:teknős, hörcsög, tengerimalac, vagy egy cuki cica(a macskák könnyen szobatisztaságra szoktathatóak) :)
2012. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Macska?
2012. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Macska, egy kisebb termetű kutya vagy az ilyen zártan tartott állatok, mint a kaméleon, leguán vagy törpe nyúl.
2012. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a pézsmateknős. Nem igényel semmi extrát és ez a legkisebbre magnövő víziteknős. (csak cserélni kell a vizét és enni kell neki adni). És nem is annyira drága.
2012. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem megfelelő gondozás mellett bármilyen állat (ne jó, ló nem). Nekem panelban volt pl rottweilerem, de van kisebb kutyánk is, egy cica, madárpókok, decemberben patkányaim is lesznek.

16/L

2012. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szacsiga ***** válasza:
60%
Minden attól függ mennyi időd van törődni velük és mennyi pénzt vagy hajlandó áldozni erre. Attól is függ, mennyi időre köteleznéd el magad. Egy hörcsög nem él olyan sokáig, de rossz érzés elveszíteni. Egy nyúl tovább él, de jobban a szívedhez nő. Gyakran mentek nyaralni? Van kire bízni ilyenkor? Mennyibe kerül az élelem és az orvosi kezelés? Olyan állaltot szeretnél, amelyik kezesbárány és simogatni lehet? Vagy csak "szobadísz" kell? Ezeket mérlegeld.
2012. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Macska, kutya. Menhelybol. A tobbi a termeszetes elohelyere valo. :)

2012. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát egyébként amúgy nyulam van de most elköltözünk egy családi házból emeletesbe szal vmi más kéne és amúgy is a nyulat otthagyjuk a szomszédnak:(( 11/L
2012. nov. 10. 15:54
 9/11 Antispecista ***** válasza:
Akkor csak ismetelni tudom magam: macska, kutya. Menhelybol! :) (egyiknek sem gat az emelet :))
2012. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg a gekkót.
2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!