Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » új szobám lett és a szüleim...

új szobám lett és a szüleim engengedik hogy tartsak valamilyen kisállatot. Ti mit tanácsoltok milyen legyen?

Figyelt kérdés
egy 60*40-es terráriumom van

2012. nov. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Megkérdezed, hogy milyen állatot tartsál, de azért kiírod ezt:


Keress kérdéseket hasonló témában: hal


Akkor ezek szerint már eldöntötted.

2012. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teknős.
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miket szeretsz? A hallal van gond, persze nagyon szép, de akinek esetleg teher annak nem való. Takarítani az akváriumot, a kavicsot mosogatni, stb. A teknős aranyos, de azzal is van feladat. Ha tetszenek a kisemlősök, akkor hörcsög. A tengerimalacnak kicsi ez a terrárium.
2012. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Törpehörcsögöt ajánlanék. De szigorúan csak egyet, kettő összeverekszik.

Ha rendszeresen takarítod a helyét, akkor nincs szaga, egyáltalán nem büdös. Igaz, éjszaka elég zajosak tudnak lenni, ezzel számolj! (De mondjuk olyan szempontból jó, hogy ha délután hazamész suliból, akkor kezd aktívkodni.) Én pl. tudtam aludni törpehörcsögtől, de akivel osztoztam a szobán, az majd' megőrült a neszezéstől.

Egyébként olcsó állatka, már ami a táplálékot illeti. :)

2012. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!