Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen állatom legyen.Tapasztalatom van a a nyulakban 3 nyulam volt,így van ketrecem is.Volt halam is,így van akváriumom.Inkább a görény,a csincsilla,az ékszerteknős,a papagáj esetleg még nyúl.Amint megoldható lesz akarok,majd kölyköt úgyhogy kettő lesz.Van egy kutyám az kint van úgyhogy nem gond.Két macskám akik barátságosak és nem mindig lesznek benn és csak akkor találkoznának amikor a másik állat is kint lenne.További állatok ajánlatát is várom...(patkány kizárva,Hüllők főleg jöhetnek)

2012. nov. 8. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a szőrös állatokat, mert azokat lehet simogatni, szeretgetni, de egy hüllőt nem. Nagyon akartam teknőst egyszer, vettem is, de nagyon megbántam...Nem ajánlom senkinek!
2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért bántad meg a teknőst ?
2012. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen én is jobban kedvelem a szőrösöket, de gondoltam lehet h valaki rátud venni és valami megfog abban amit ír!köszönöm várom a többi választ
2012. nov. 8. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
törpehörcsög vagy tengerimalac. a tengerimalac nagyon szerethető és érdekesebb mint a höri vagy a nyúl. :D
2012. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hörcsög ?

tengeri malac ? :D

2012. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

ha lehet valami adatokat a tartásáról írjatok léci meg h mennyi lenne havonta ua- ez tartozik azokra amiket írtam fenn a görény,csincsilla,teknős... adatokat KÖSZÖNÖM

2012. nov. 8. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Koskoromban volt két darab vörös fülű ékszerteknősünk (ma már tilos ilyen fajtájú tekit venni) közösen a tesómmal. Én nem bántam meg, szerintem nagyon aranyosak voltak, mindig élvezettel figyelte, hogy mit csinálnak, mi etettük őket és tisztítottuk az akváriumot. Simogatni tény, hogy nem lehet őket, de a megfigyelésük és a gondozásuk is örömet okozott.

Papagájról, egyéb madarakról: ha szeretnéd, hogy esetenként rászálljon/üljön a kezedre, hagyja magát simizni, akkor kézzel neveltet érdemes venni tenyésztőtől, mert ők hozzá vannak szokva az ember közelségéhez. De a madarak sem igénylik annyira a testi érintkezést.

Ha simogatós, szőrös állatot szeretnél, akkor a hörin és tengerimalacon kívül van pl. degu, vagy törpesün (mondjuk az utóbbit annyira nem kellemes simogatni).

2012. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem két tengerimalacom van, ajánlom neked, a nyúl ketrec pont jó neki is, a tartása olcsó, apukám 500 literes forgácsot szokott venni 4000-ért, és ennyi fél évig elég:) szinte sosem harapnak, ha jó helyről veszed őket, és nagyon édesek amikor rákezdenek sípolni, ezzel jelzik hogy kaját kérnek:)
2012. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm én is gondolkodtam rajta pont tegnap láttam eggyet ami a gazdija vállán utazott :)
2012. nov. 10. 19:35
 10/11 anonim válasza:
Szerintem papagájt vegyél, amit meg tudsz tanítani beszélni. Nagyon aranyosak. Nekem volt. Ki lehet engedni a lakásban, és a kezedből is eszik ah szeretnéd. És amikor beszélni tanítód szerintem tök jó, mert bármelyik pillanatban kimondhat egy szót. (mint egy kisbaba :) ) Ha szereted a hüllőket vegyél gőtét!! Nagyon aranyos és szép. Ki is tudod venni, nem harapp vagy ilyenek, a teknős viszont igen!!
2012. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!