Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már 6 vagy 8 éves korom óta mindig csak macskánk van(és kutyánk,de az alap dolog a ház védelmébe,az mindig kell) és nagyon elegem van már belőle,hogy csak macskám lehet emlősök közül.A tesómat nem zavarja ő továbbra is macskát szeretne(igaz,hogy rohadtul nem foglalkozott velük soha és ez változni se fog ahogy ismerem).Anya mindig mondja,hogy a macskán,kutyán,teknősön,papagájon és halakon kívül semmi mást nem fogad el,mert büdösek,nem tarthatom őket házban(mondok olyan állatokat is amit kint is lehet tartani,de őt ezt rohadtul nem érdekli)mindig van valami kifogása.Én az emlősöket szeretem és már évek óta nagyon szeretnék vadászgörényt,de nyulat és hörcsögöt is szeretnék majd(persze nem egyszerre),de egyszerűen semmi olyan állatot nem enged,amit szeretnék

2012. nov. 10. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja..és egyszerre csak 1 állatott tarthatunk a kutya mellett
2012. nov. 10. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Ertem...de remelem h a macskat nem hajitanatok ki ha jonne egy uj allat. ???
2012. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogyis!Nem dobunk ki állatokat,eddig mindegyik vagy öregségben vagy balesetben halt meg(kinti macska volt mindegyik),de általában öregségben és,ha a kutyákat nézzük a mostanin kívül csak egy kutyánk volt,az is öregségben halt meg ,mint a legtöbb macska
2012. nov. 10. 12:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Még,ha megengednék,hogy legyen vadászgörim például,de cserébe ki kéne dobni a jelenlegi állatokat,akkor inkább visszautasítom a görit
2012. nov. 10. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
a görénnyel vigyázz, mert a szaga mindent megfog
2012. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Onnan gondolom, hogyha sétáltatnád, tanítanád, és egyéb dolgokat csinálnál vele és még a macskákkal is foglalkozol valamit, akkor egy normál embernek több dologra nem lenne ideje, a tanulás/munka/barátok mellett.
2012. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Onnan gondolom, hogyha sétáltatnád, tanítanád, és egyéb dolgokat csinálnál vele és még a macskákkal is foglalkozol valamit, akkor egy normál embernek több dologra nem lenne ideje, a tanulás/munka/barátok mellett."

Sétáltatnám?sétáltatom is! és persze játszok is vele,nincs macskám(pár hete halt meg öregségben),az időről meg...hát tudod..nekem bőven van időm,mert az iskolába csak két hetenként kell bejárni(de igazából pénteken se kell bejárni) és jövőre állítólag kevesebbet is,de suliba is csak 4órát vagyok,a suliból meg egyből jövök haza,4 barátom van,de nekik több órájuk van,valamelyikük el is jár suli után edzésre,stb.elfoglaltak.,szóval..ezek után szeretnél még írni valamit anélkül,hogy ismernél vagy befejezzük az offot?nem azért nyitottam a témát,hogy tele legyen offolva,szóval ennyit erről vagy megérted vagy nem,ez van,keress más témát,amit offolhatsz,ha ennyire unatkozol

2012. nov. 10. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs amiért olyat írók,ami nem kapcsolódik a kérdéshez ,de ezt muszály,mert ez már egyszerűen nevetséges és szánalmas,amit néhány válaszoló ezen a honlapon művel:sokszor látom,hogy a kérdező feltesz egy kérdést,erre meg jönnek az olyan válaszolók,akik okoskodnak,mindentudónak hiszik maguknak,úgy tesznek mintha mindent tudnának arról,aki kérdez,miközben semmit se tudnak,például legutóbb egy törpehörcsöggel kapcsolatos volt...ez már annyira...khm..ki se mondom

A témára térve:

Nem tudom milyen tanuló vagy,de ,ha nem jó,akkor javíts a jegyeiden.Próbáld őket meggyőzni,hogy nem olyan rossz(már amelyiknek)a szaguk,mint amilyenek mondják,szerintem, miután írtad,hogy foglalkozol a kutyával már van egyfajta bizalmuk a szülőknek,hogy tényleg foglalkozni fogsz velük

2012. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajna nem foglalkoznak a jeggyel,sose foglalkoztak,kivéve általános alsó osztályban,mondtam nekik többször is,hogy vannak olyan állatok,amiknek nincs akkora szaga,mint amilyenek gondolják,de hiába...anyunak még a macskák is büdösek voltak,pedig rajta kívül senki se gondolta így.Mi,akkor éreztük csak,ha nagyon,de nagyon közel hajoltunk hozzájuk
2012. nov. 10. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval se kértem, hogy írd le nekem mivel töltöd a napjaidat, kicsit se vagyok rá kíváncsi. Ha meg a szüleid nem engedik és nem lehet meggyőzni őket, akkor majd lesz olyan állatod amilyet akarsz ha elköltözöl.
2012. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!