Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hová teszitek az állatkátokat...

Hová teszitek az állatkátokat (madár, hörcsög, tengerimalac, vadászgörény, hüllő, stb) amíg a helyüket takarítjátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy tengerimalackám volt, és kitettem a szőnyegre rosszalkodni, szaladgálni.

Utána meg lehetett a szobát is takarítani, de megérte, mert nagyon édes volt, ahogy szaladgált, kerülgette a széklábát, és közben hangosan sikítozott:)

2009. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A madaraimmal könnyű, mert rá tudom állítani a kalitka felső részét egy újságpapírra is akár, de kisebb takarításkor le se veszem az alját, mert csak kilapátolom a homokot.
2009. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kiszögelem őket a falra. :)
2009. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem két mongol futóegerem van, őket egy 5literes befőttesüvegbe teszem a kitakarítás idejére, és felrakom őket egy polcra, pont annyi rés marad felül, hogy levegőt kapnak, de ki már nem férnek :)
2009. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyhörcsögöt, tengerimalacot a takarítás erejéig akár a fürdőkádba is teheted. A lehető legjobb hely; ha piszkítanak, utána könnyen lehet tisztítani.
2009. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott volna. Köszi a tippet :)
2009. aug. 18. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem egy fehér egerem van én is befőttes üvegbe szoktam őt tenni :-)

de van amikor csak a szőnyegre meg a kádba. nem szokta összepiszkítani mostanában a szőnyeget :)

2009. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szállítóba szoktam tenni, de nekem emlőseim vannak, illetve agámám, amit nem szedek ki, mert hátteres terkóban, van, és ilyenkor csak felteszem a háttér azon részére, ahol amugy is szokott napozni, amíg nem hátteres terkoban volt, akkor meg a vállamra tettem, és úgy takarítottam.
2010. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
nekem egy vadászgörényem van és amikor takarítom a ketrecet a görényre ráteszem a hámot és odaadom a kistesómnak hogy addig játszon vele és addig elsétálnak az udvaron.
2010. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!