Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kollégiumi kisállat titokban?

Kollégiumi kisállat titokban?

Figyelt kérdés
Hali! Szóval a koleszban ugyebár tilos kisállatot tartani, de mivel hála istennek olyan szobatársam van, aki csak aludni jár a szobába(értsd:11-kor beesik, így felötlött bennem a gondolat, hogy mégis megoldhatnám. Törpehörcsögre gondoltam, mert kis terráriumban is elfér, de arról azt olvastam, hogy hangos nagyon. Van bármilyen kisállat amit tudnék tartani(emlősre gondoltam főként), vagy ötletek, hogy hogyan oldhatnám meg a hörcsögöt?
2012. nov. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek vinnél be a koliba állatot? Csak azért hogy legyen?
2012. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert az embereket nem csípem. Világ életemben volt valamilyen kisállatom. (kutya,degu, macska, madár)

Itthon most is van kutyám, de nem bírok bent hónapokat egy állat közelsége nélkül.

2012. nov. 17. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hörim az ágy végénél a falnál eldugva:)Elég kicsi szoba volt 5-en latunk benne,de nem bánták a höriket.A nevelőtanárok persze nem tudtak róluk(vagy ki tudja :) ) de sokmindeni tudott.Hétvégére adtam nekik mindig jó sok kaját.Év végén,meg ilyen szünetekben persze hazavittem őket.Volt nekik kerék is betéve,de éjszakára kivettem,így nem zajoltak.
2012. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy középiskolai kolesz, azért másabb mint egy főiskolai/egyetemi...


Mindenképpen beszéld meg ezt szobatársaddal, hogy tartanál valamit.

2012. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Poloska, csótány nem feltűnő.

De egy szobatárs például lehet emlős :P

Akassz ki az ablakba valami madáretetőt.

2012. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!