Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan Magyarországon,...

Van olyan Magyarországon, hogy állatpszichológia?

Figyelt kérdés
Csak azért mert én valami olyasmi szeretnék lenni. :) Sokan azt mondják hogy nincs, hogy az az etológia, de az nem ugyanaz.. én arra gondolok, amikor viselkedési problémák, vagy ilyenek vannak az állatoknál, és akkor kell egy ember, aki megoldja ezeket...vagy a depressziót, meg ezeket. Mint az embereknél. :) A válaszokat köszi!! 13/L

2012. nov. 21. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az állatpszichológus csak a kiképző meg a viselkedésterapeuta menő neve. Legyél kutyakiképző és szakosodj problémás kutyákra.
2012. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha etológus leszel, akkor az állatok viselkedésével fogsz foglalkozni. Ha az állatok viselkedésére, rendellenességeire akarsz koncentrálni, akkor pontosan ez az ami neked kell.


[link]

2012. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, biológusnak kell tanulni, onnan mész tovább az etológia felé, majd onnan az állatpszichológia felé. Tehát valóban az etológusból lesz az állapszichológus. Mindenképpen olvass sok Csányi Vilmos-könyvet!
2012. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...még szerencse hogy ezt mind leírtátok, mert erről kell írni angolból fogalmazást...mármint hogy mi akarok lenni ha nagy leszek...csak tudnám, hogy írjam le ezt most angolul, ha még magyarul is alig tudom!! :DD és ennek a sok mindennek a tanulása mennyi idő?
2012. nov. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!