Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb állat? (bővebben...

Melyik a jobb állat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Melyik a szebb,intelligensebb,hasznosabb állat szerintetek? A gepárd,vagy a ló?

2012. nov. 22. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a két állat egyáltalán nem összehasonlítható. Hiába tetszene a gepárd úgyse lehet magyarországon tartani... Szép állat, szép nagymacska, de ha a valóságot nézzük akkor csak a lóra szavazok. Nekem is vannak lovaim, sok mindent elvégzek velek.
2012. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

(Nem kötekedésként írom) Értem én,de most el szerettem volna tekinteni a házban tartástól,és párttól függetlenül,azt kérdeztem,hogy melyik a szebb,intelligensebb!

Szerintem összességében a gepárd,mert szerintem kevés állat szállhatna vele szembe szépség,és gyorsaság terén,és nagyon intelligens,nem támad emberre általában.

Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is :)

2012. nov. 22. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

na jó. gepárdot otthon tartani nem szabad, mert VADÁLLAT, vadon él és nem lehet megfosztani a szabadságától!


a gepárd szebb, intelligensebb, de semmi hasznát nem veszed, és nem tartható, hacsak nem állatkertet vagy vadonárvaházat nyitsz és hatalmas, szavanna méretű kerted nincs, egy egész várost elfoglaló. az is kevés lenne gepárdnak!


a lovat sok mindenre hasznosíthatod! tenyésztheted, versenyeztetheted, ápolhatod, etetheted.

2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van 3 lovam. imádom őket, könnyen tanulnak. :) nagyon okosak és barátságosak. a gepárdok lehet szebbek és intelligensebbek, de nem szabad őket otthon tartani sehol, mert előző jól mondja nem foszthatók meg szabadságuktól!
2013. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!