Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék vadászgörényt....

Szeretnék vadászgörényt. SZerintetek jó ötlet? Évek óta fáj a szivem egy görény után, de azt hiszem idén ősszel veszek is egyet. Csak tapasztalatokat várnék, hogy mit hogyan!?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

a görény szabad állat egy panelban nagyon unatkozna egy falusi kertesházban pedig elkóborolna megfogná a szoszéd tyúkját.

vegély inkább egy kiscicát vagy egy hörcsögöt

2009. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kösz a választ,de akkor már ha igy állsz hozzá,minden állat szabad,akkor minek ajánlod ezeket az állatokat?

mellesleg,se nem falusi vagyok,se nem panelban lakó,alap dolog,ha lenne egy ilyen állatom vigyáznék rá.

szerintem először gondolkodj el azon amit irsz.

2009. aug. 17. 22:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősm panelban tart vadászgörényt.Folyton az utcán sétáltatja,persze pórázon.Tök aranyos.Szerintem nyugodtan kérdezzd meg az állatkereskedésben vagy egy állatorvostól, hogy ajánlja-e neked?Olvass róluk, hogy megtud mivel jár a tartásuk.
2009. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző vagypk!Szerintem nyugodtan vegyél tök arik.
2009. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi,már több mint egy éve szeretnék,sűrűn olvasok róluk,és szerintem jól meglennénk:)

akinek van vadászgörénye,mik a tapasztalatai?

2009. aug. 17. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretnél és jó helyt tudnál neki iztosítani, akkor vegyél. De semmiképpen ne állatkereskedésből vegyél, tapasztalatból mondom. A kereskedésből kikerült görik, vadak, harapósak, betegesek, élősködőik vannak, stb. Keress fel egy tenyésztőt, onnan biztosan egészséges kölyköt kapsz, nem is drágábban, mint a kereskedésből.
2009. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy az igaz hogy a vadászgörényeket jobb párban tartani mer megdöglenek az unalomtól/magánytól?
2009. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2009. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
oks :D
2009. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi,valószinűleg venni fogok.utána jártam már..

nem tudja valaki,kb mennyibe kerül a féregtelenités?

mert én úgy vagyok vele,hogy inkább veszek egy olyat ami férges,és magam féregtelenittetem ki,minthogy úgy járjak mint az egyik ismerősöm,akinek azt mondta a gazda,hogy féregtelenitett,közben meg nem volt..

2009. aug. 18. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!