Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a "bakolóst" nyuszimat...

Ha a "bakolóst" nyuszimat ivartalaníttatom az megoldás? Két "kislány" törpenyulam van, testvérek. Egy kerecben tartottam őket, napközben kimehettek futkározni.

Figyelt kérdés

Most kb. 10 hónaposak és az egyik állandóan "bakolja" a másikat, aki mindig menekül az atrociás elől. Védekezésül harap. Külön ketrecet vásároltam, így most szét vannak szedve, hol az egyiket hol a másikat engedem ki. Egyszerre nem lehet, mert a zavargás azonnal folytatódik. Megoldás lenne az ivartalanítás? Szeretném őket egyszerre kiengedni, a harapósat megszelidítani, aki a ketrecében "megszállottan" kapar a sakokban, szinte egész nap. Mindent ki-, és szétkapar.

Mi a teendőm, hogy béke legyen közöttük és az én lelkemben is


2012. nov. 28. 11:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!