Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A báránynak lehet baja attól,...

A báránynak lehet baja attól, ha csirkecsontot meg tojást eszik?

Figyelt kérdés
Mivel egyedüli birka, a kutyákkal bandázik jobb híján, így szokott rá a maradékukra, pl. csirkecsont. Tyúkólban lakik, ott pedig egy ideje a tojást eszi. (Nem éheztetjük!)
2008. máj. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... talán a tojástól nem is, de a csonttól óvakodni kéne mert könnyen megakadhat a torkán vagy a bendőjét átszúrhatja, gondolj csak bele neki nem olyan a fogazata mint egy kutyának, nem tudja úgy megrágni!
2008. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet baja tőle! Tojást azért eszik, mert valami hiányzik a kajájából(ásványi anyag), szerintem szerezz be neki nyalósót, lehetőleg szelénest! A kutyakajáról valahogy szoktasd le, mégiscsak kérődző(talán identitás-zavara van:) )

nem tudom-mivel ilyet még nem hallottam-konkrétan mi baja lehet tőle, de a bendőjében felhalmozódhat, megemészteni nem tudja, a fogazata meg nem olyan, mint a kutyáké, úgyhogy összeaprítani szintén nem tudja. Amúgy előbb-utóbb baj lehet abból, hogy a kutyákkal szoros a kapcsolata, még akkor is, ha szeretik egymást. A kutyák igazán is irigyek, ha összekapnak, marják egymást, a bari nem fogja tudni megvédeni magát. Nem gondoltál még rá, hogy veszel még legalább egyet?

2008. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kijukadhat a gyomra a csonttól és lehet hogy a tojástól /nyers tojástol/ valami baja lesz
2008. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet baja mivel növény evő ezért a növényekhez van hozzászokva például a füvet szeretik
2009. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!