Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mióta megtanultam olvasni 3 éves koromban, azóta érdekelnek az állatok. Egyszerűen imádom őket. 6 évesen nyilvánvalóvá vált, hogy állatorvos leszek. Van egy cicám,egy kutyám, meg egy nyuszim, de volt már tengerimalacom, halam, csigám, békám, csincsillám, így sok tapasztalattal rendelkezem állattartás terén. Itt a gyakorikérdések.hu-n is sok olyan kérdést találok, amik az állattartással kapcsolatosak. Arra gondoltam, hogy nyitok egy honlapot, és minden tapasztalatomat leírom, lehet benne kérdések fórum, videók, ahova az állataimról készített sima, vagy ismeretterjesztő videókat tölteném. Ezen kívül a gazdik itt minden információt megtalálhatnának kedvenceikkel kapcsolatban. Az elképzelés megvan, meg is tudnám valósítani. Most 14 éves vagyok, és igazából nem tudom eldönteni, hogy adna-e egyáltalán valaki a szavamra. Szerintetek érdemes megnyitni ezt az oldalt? Például közületek meglátogatná valaki? Szerintetek valaki igénybe venné, vagy rátalálna? Nagyon szeretném! Értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2012. dec. 8. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye. Ki tudja, valakinek talán pont a Te tanácsodra lesz szüksége ;D
2012. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel google-ban egy állatra és megjelenik a honlapod, ahol te értelmes dolgokat írsz az állatok tartásával kapcsolatban, az sokat segíthet a leendő gazdiknak, tehát jó ötlet, persze.


A fórum is jó ötlet, csak arra oda kell figyelni. Pl ha külföldi szexoldalak elkezdik spamelni, ha különböző reklámokat tesznek bele, azokat ugye törölnöd kell. Azokat akik meg trollkodnak, vagy veszekedést szítanak, érdemes kitiltani. Ehhez viszont folyamatosan kéne olvasnod a hozzászólásokat, hogy az ilyeneket ki tudd szűrni.

2012. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyha van időd és energiák üzemeltetni és ilyen blogot akkor én pl biztos vetnék rá egy pillantást :)
2012. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! Utolsó válaszoló:

Megköszönném, ha megnéznéd! Neked milyen állatod van?

Ja, és igen, minden nap látogatnám az oldalt, úgy tervezem. Persze a reklámokat, meg a trollkodókat kitiltanám, meg minden hónapban csinálnék valami fejlesztést a lapon! Persze a virágkora a lapnak majd január 19.-e után lesz, mert akkor már túl leszek a felvételin, és több időt tudok majd fordítani rá! Azt hiszem, hogy jövő héten neki is kezdek a lap készítésének, majd az itt válaszolóknak pedig privátba elküldöm a honlap URL címét+nevét! Köszi szépen mindenkinek!

2012. dec. 9. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szívesen látogatnám, papagájokhoz (nimfa) értesz? :D
2012. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!