Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Botsáskának városban hogyan...

Botsáskának városban hogyan szerezzek eleséget?

Figyelt kérdés

A fiam kikönyörögte, hogy tarthasson itthon botsáskát. Azt olvastam, hogy rózsa, szeder, málna, fagyal, galagonya, tölgy levelei a megfelelő eleség az állatoknak. Viszont Budapest belvárosában egyik sem terem vadon.

Budapesti tenyésztők: ti hogyan oldjátok meg a táplálásukat?

(A leírás alapján szerintem bengáli botsáskát fog hozni a barátjától, de ebben nem vagyok biztos...)



2012. dec. 21. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Botsáska? Ez a hülyeség honnan jött?
2012. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a barátjától kérdezze meg, hogy ő honnan szerez nekik ennivalót.

Az egyik ismerősöm is tartott botsáskákat, ő cserépben nevelt rózsákat és azoknak a levelével etette őket télen, nyáron meg a kertből szedett nekik ezt-azt. A virágbolti növények nem jók, mert azokat permetezik és ami nekünk már nem káros, abba a botsáska még belepusztul.

2012. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes élőlények. Én kertvárosban lakom, ott könnyű volt naponta rószát szedni nekik. Ha nincs a közelben szeder vagy rózsa, akkor ne vágjon bele, mert megmurdálnak.
2012. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

Így télen ne kezdjen neki, vagy válasszon inkább perui ördög botsáskát, mert az fagyalt eszik.

Ilyenkor szedret lehet nekik szedni, fagyasztani is lehet, de jó messzire ki kell menni érte a városból. Ha lenne egy nyaratok rákészülni és kiismerni a szedres helyeket, akkor megoldható, de télen nem lenne jó vége a kapkodásnak.

2012. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszik még a tűztövist vagy korallberkenyét is, ezek is elég gyakori növények, más lehetőség nincs, körül kell nézni, és ha találtatok csak akkor beszerezni a sáskákat. Vagy keressen olyan sáskát amelyik eszi a borostyánt azt már csak találtok valahol.
2012. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!