Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van erre lehetőség? Lehet ilyet?

Van erre lehetőség? Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
16 leszek, talán állatorvos akarok lenni, talán nem. Most nagyon rajta vagyok a témán de szeretném megnézni, hogy milyen egy átlagos állatorvos egy napja. Arra gondoltam, hogy mikor elviszem a kutyámat beoltatni megkérdezem, hogy lehet-e egy olyan nap amikor ott lehetek vele és nézhetem amit csinál. De lehet, hogy hülyeség lenne megkérdezni meg lehet, hogy útban is lennék, nem tudom. Ilyen lehet egyáltalán?
2012. dec. 24. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem...
2012. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, de körülbelül azt csinálja egész nap, amit a te kutyáddal is csinál.
2012. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos de azt hiszem a tanoncok szoktak ilyet csinálni.
2013. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz már majdneme gy éves a kérdés de azért leírom a véleményem :)


Sok féle állatorvos van. Van aki a házállatokba specializlódott, de van aki a mázsás haszonállatokra van specializálódva. Értsd egy a csicacát másik a marhát gyógyítja. Eleinte én is állatorvos akartam lenni. Főleg ami a angyokkal foglaakozik. Aztán mesélték, hogy a tehénnek sokszor a seggébe is bekell nyúlni vállig. Mondtam ez nem gond, engem nem zavar. De amikor azt mondták, hogy ilynekor még akár foshat is, és hát ha benn van a kezed akkor megy amerre éppen spiccel, inkább másik szakma elé néztem. :D

2013. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!