Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért engedik fel az...

Egyesek miért engedik fel az állatokat az ágyra, kanapéra?

Figyelt kérdés

Én még a házba se engedném be az állatot mert hullajtja a szőrét és sok koszt behoz kintről.


Nem zavar hogy sokat kell takarítani utána?


Az még oké ha van egy pléd a fotelban és azon van a macska, de hogy csak úgy simán ráfekszik és utána meg kitudja ki ül bele a macskaszőrbe.


2012. dec. 24. 23:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Én még ezen felül az ölembe is felengedem. :D
2012. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
49%

Két macskám van, szabadon ott vannak a lakásban ahol épp jólesik nekik. Az ágyakat letakarom pléddel, de amúgy nem kell sokkal többet takarítani miattuk, még soha senki nem panaszkodott, hogy macskaszőr ragadt a ruhájára.

Kutyát speciel mondjuk nem engednék be a lakásba, de ez csak az én preferenciám. :)

2012. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
71%

A cicám kinti-benti cica volt. Felmehetett a kanapéra, sőt még az ágyra is. Soha sem fordult elő, hogy csupa szőr lett a ruhánk, és a kanapé sem nézett ki úgy a macska után mintha bundát növesztett volna. Még tavasszal sem, amikor hullatják a szőrüket.

A barátnőm kutyája szobakutyus. Szintén nem látni sehol egy szőrszálat sem. Ha az állat egészséges, nem hullik feleslegesen a szőre.

2012. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
91%

neked ugye, még sosem volt állatod? ha ilyeneket kérdezel...

amúgy te is beviszed a koszt a lakásba, pl...

2012. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy miért foglalkozol másokkal és az állataikkal.

Nekem pl 4 kutya és 1 macska van a házban és, ha ez még nem lenne elég, bárhova mehetnek, és velem alszanak a takaró alatt!:)

A takarítást meg nem kínként fogom fel, kicsit sem zavar..sőt általában még élvezem is, mert mindig csinálnak valamit közben amivel megnevettetnek!:)

Most pedig nyugodtan le lehet pontozni..


Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
pl. itt Angliában minden állatot bent szokás tartani. a nagytermetű kutyákat is, piciket, meg cicát főleg. s mehetnek akárhova.
2012. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem tudnám a kutyám/macskám az udvarra kilökve tartani. Nem vagyunk egyformák.
2012. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
100%
Talán mert szeretik őket?!
2012. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen a szeretet. (Csak azért mondom, mert látszik az írásodból, hogy a te szívedben nem lakozik ez a dolog)


Tudod, ha az ember gyereket vállal, akkor vállalja hogy a pelenkázás is a dolog része, még ha nem is a legkellemesebb.

Ha meg állatot, akkor vállalja hogy egy picit többet takarít utána.

2012. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!