Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy birták az állataitok a...

Hogy birták az állataitok a szilvezteri petárdázást?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 macskám van,és elég jól bírták.Az egyik kicsit megijedt,de ennyi.
2013. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Átaludta az egészet.
2013. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Macskám és törpenyulaim vannak. Sehogy sem reagáltak, mintha süketek lennének. :) Igaz, bentiek, lehet, hogy így teljesen biztonságban érezték magukat, vagy nem is tudom.
2013. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én kiskutyám általában meg szokta ugatni a robbanásokat, de most észre sem vette :D
2013. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
A kutyát nem érdekli, a lovakat, kecskéket inkább zavarta az éjfél előtti, egy-egy váratlan durranás, de amúgy nem hatódtak meg túlásgosan, a macskák azt se láttam hol kóborolnak, a disznó szintén nem zavratta magát, a nyulakat és baromfiakat meg őszintén szólva meg se néztem, biztos elvoltak.
2013. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két kutyámat behoztuk a szobába, a kicsi bebújt a fotel alá, egy óráig ott volt a vizslám kaját keresett szokásához híven, majd lefeküdt. Nagyon félnek a durrogásoktól. Az egyik macskánk bebújt az ágyneműtartóba, a másik jókat játszott a kutyák farkával.
2013. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A félősebb, pörgősebb kutyám bent, a lakásban csak pihent vagy játszott, a nagyobb robbanásoknál szeppent meg picit olykor, de abból is nagyon könnyen ki lehetett oldani. Mikor kimentünk kicsit nézni a tűzijátékot az udvarra, végig harciasan ugatta az eget vagy az egyik labdájával rohangált. :)

A lustább, idős kutyám fel se kelt reggelig, őt az ilyen semmiségek, mint a petárda nem izgatják és nem szokott hozzá az éjjeli sétákhoz sem, ki se akart jönni velünk.

A cicám bezzeg egész éjjel az ágyam alatt remegett, ő az egyetlen a családban, akit megviselt a tegnap éjszaka.

2013. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyulamat egyáltalán nem érdekelte. :D
2013. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

A én kutyámat szívem szerint rá engedtem volna a köcsög petárdázókra.

Nem megijedt volna és elbújt volna a kutyám,áá nem.Akárhányszor dördült egy petárda (közvetlenül elöttünk),a kutyám annyiszor ugrott neki a kapunak vicsorogva,morogva.Majdnem ki döntötte a kaput.Komolyan mondom megnéztem volna amint a kutyám letépi a kezüket.

De meguntam,utána ki mentem kapával,és kicsit rá ilyesztettem a kis hülyegyerekekre akik a kutyámat hergelték petárdával.Ki megyek ki kiabálom nekik:Húzzatok el a ku.rva anyátokba,mielött le nyomom a torkotokon a petárdát,utána meg etetlek a kutyámmal! XD XD XD .

2013. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én halaim egész nyugodtan úszkáltak ;)
2013. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!