Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállatnapló? (Többi lent! )

Kisállatnapló? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Szeretnék a kutyusomnak egy kisállat naplót csinálni, amit írogatnék, ragasztanék bele fotókat, lerajzolnám őt, stb. Szerintetek milyen füzetbe csináljam, és pontosabban miket írjak bele?

Ötleteket is várok, köszönöm!


2013. jan. 1. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet készen is kapni, én kiscicához kaptam ilyen macskanaplót, azt hiszem talán a whiskastól. Ebbe írogathatod a fejlődését.
2013. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindenképp valami keménykötésűt választanék, hogy tartósabb legyen és persze olyat, ami jó vaskos.

Beleírhatod, milyen volt a séta, az ünnepek, hol voltatok és persze fotók.


U.i.: nemrég halt meg a törpenyulam és nagyon sajnálom, hogy semmi feljegyzés nincs róla és csak pár képem van. Nagyon sajnálom, hogy nem csináltam róla több "dokumentumot", szóval csináld csak, nagyon jó ötlet.

2013. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akkor igazán jó ötlet,ha a kis állatod aktív életet él.

Tehát akkor lennének igazán jó feljegyzések,ha azt például sétáláskor csinálod,vagy ha gyakran utaztok a kutyussal akkor leírhatod hogyan viselkedett az utazáskor stb...

Tehát ha csak otthon ül,az nem lenne valami érdekes :)

2013. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!