Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb állategészség...

Melyik a legjobb állategészségügyi technikus képző iskola?

Figyelt kérdés
(állatorvosi asszisztens)

2013. jan. 3. 16:14
 1/3 s.Dodo válasza:
erre én is kíváncsi lennék..
2013. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barta Emese válasza:

Sziasztok!

Biztosan sokan vagytok még, akik szeretnétek állatokkal foglalkozni. Én is így vagyok vele. Állatorvos asszisztens szeretnék lenni, de találtam egy képzést, ami hasonlót ad: Állattenyésztő és állategészségügyi technikus, 2 éves, emelt szintű, érettségire épülő OKJ-s képzés, ami beleszámít az állatorvosi egyetem felvételi pontjaiba is. Ez azoknak is nagy segítség, akik állatorvosok szeretnének lenni, de nincs meg a szükséges pontjuk hozzá. Szűkebb hazánkban számos képzést találtam, többek között Békésben, Kaposváron, Tatán, Kőszegen, Székesfehérváron, stb. Sok helyen van meghirdetve, de nagyon kevés helyen indítanak, mivel nem jön össze a létszám, azaz megoszlik a sok lehetőség között. Ezért gondoltam úgy, hogy össze kéne fogni azoknak, akik szintén ezt a képzést nézték ki maguknak.

Kérlek, ha érintett vagy a témában, keresd a Facebookon az Állatkedvelők és Leendő Állatorvosok profilt link: [link] , töltsd ki az „Igény felmérés” lapot, amit megnézhetsz a fényképek között és kérésedre elküldjük e-mailen. A képző intézmények listáját szintén a fényképek között találod. Ahova többen szeretnétek menni, azt az Iskolát keressük majd meg, hogy indítsák a tanfolyamot. Egy képzés indításához a minimum létszám 10 fő.

Szóval sok sikert!

2013. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó, én is jelentkeznék, már írtam face-en. Remélem, hogy összejön.
2013. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!