Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a verebek?

Hová tűntek a verebek?

Figyelt kérdés
Pesten legalábbis nem látni egy darabot sem. Valaki megkérdezte ezt már télen is, akkor a hidegre tippeltek. De most? Tudom, hogy sokaknak nem hiányoznak, de nekem hozzátartoztak a városhoz, ahogy a galambok is. (mondjuk nekem nem is okoztak semmilyen bosszúságot, sőt a csipogásuk sem zavart)
2009. aug. 26. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem befejezték a költést, és valahol "terített asz-

talt" találnak. Én tanyán lakom, de innen is eltűntek.

Csak a szarkák hűségesek! :-)

2009. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt találtam a témában: www.kfki.hu/chemonet/hun/teazo/miert/m01/verebek.html Én nem csak mostanában, hanem az idén egyáltalán nem láttam verebeket. De a bemásolt oldalból kiderül, hogy másokat is érdekel a dolog. Mondjuk szerintem nem normális ha a egyik napról a másikra eltűnik egy faj onnan, ahol megszokott volt.
2009. aug. 26. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Felénk (Debrecen) elég sok veréb van. A városban is sokkal találkozom, múltkor a tescoba is beszökött egy. Egyszer annyi ült a szomszédunk kerítésén mint mikor a fecskék készülődnek, le is fotóztam :D.
2009. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd szólj nekik, hogy egy pesti hiányolja őket, települjenek át egy páran :)
2009. aug. 26. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd osztogatok szórólapokat XD
2009. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meghaltak sajnos ők is ...
2017. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!