Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen madárpókot...

Tudtok ilyen madárpókot ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Ne nőjön lassan,lehessen kézbe venni,legyen könnyen beszerezhető. Tudom,a szelídség egyénenként változó,de úgy legalább általában szelíd fajra gondolok. :)Köszönöm!
2013. jan. 17. 16:50
 1/9 Csaki Kristof válasza:
95%
Brachipelma smiti
2013. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
[link] Itt minden le van írva. hány centi, nőstény, stb :D
2013. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Brachypelma, Grammostola nemből elvileg mindegyik szelíd, persze a B. albo-m az élő példa arra, hogy ikvételek mindig vannak. A smithi-k tényleg lassan nőnek, a hímek 6-8 évet is megélhetnek. Sok sikert. :)

16/L

2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom hogy a B.-k és a G.-k is általában szelídek,de kérlek konkrét (al)fajt írjatok. :$
2013. jan. 17. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát innen már neked kell dönteni, hogy külsőre melyek jönnek be. :) Nekem a személyes kedvencem a B. smithi, és a G. pulchra.

Utolsó voltam.

2013. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. :)
2013. jan. 17. 18:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a buta kérdésért,de nem tudom mit jelent az ,,adult" szó?! :$
2013. jan. 17. 19:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Grammostola iheringi a legszimpatikusabb eddig,mennyire gyakran tartott faj?Akarom mondani nem túl nehéz beszerezni? Bocsánat a sok kérdésért...:)
2013. jan. 17. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az adult azt jelenti, hogy felnőtt, kifejlett, ivarérett az állat. A subadult pedig azt, hogy a következő vedlésnél lesz adult.

Iheringi-vel én még nem találkoztam börzén, Grammostolákból a rosea és pulchripes az, amiből sok van.

Ismét én voltam, 16/L

2013. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!