Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból, hogy az emlős...

Mi igaz abból, hogy az emlős állatok, még ha tüzelnek is, akkor nem esnek teherbe, ha nem akarnak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a nőstények tüzelésükkor is csak akkor fogannak meg, ha szeretnének, tehát van, hogy csak közösülni akarnak, kölyköt pedig nem, és ezt ők döntik el. Igaz ez? Olyan válaszadókat várok, akik értenek az állatokhoz. Köszönöm.

2013. jan. 18. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az állatok sem tudják befolyásolni.
2013. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
hogyne
2013. jan. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz. ahogy az emberek. úgy az állatok se tudják ezt befolyásolni természetes úton.
2013. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy egy olyan állat sincs? Aki mondta az az Animal Planeten látta. Majom se?
2013. jan. 18. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
hát, olyan állatok tudják befolyásolni, amik nem vált ivarúak. Ergó, egy medúza, aminek a szaporodásához nem szükségeltetik a megtermékenyítés, az akkor szaporodik, amikor "akar"
2013. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy indukált ovuláció, például a nyulaknál. Ha tüzeléskor először párosodnak akkor az indítja be náluk a petesejt leválást és csak a második párzás után tudnak vemhesülni.
2013. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az állatok nem élvezik a párosodást! Ez náluk csak ösztönös, semmi élvezeti célja nincs, sőt, inkább megterhelő nekik, ennél fogva semmi értelme nincs annak, hogy fogantatás nélkül párosodjanak. A cetek többsége, egyes majmok kivételek.
2013. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 18. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem értek egyet, hogy az állatok nem élvezik a párosodást. Már csak azért sem, mert eleve legtöbbjüknél ugyanúgy fontos az orgazmus a szaporodáshoz, mint nálunk.


Az embernek nem kéne azt hinnie, hogy ő az Isten a Földön, és csak neki lehetnek érzelmei. Én hiszem hogy állatok többségének is vannak.

Aki nézte annak idején a szurikátás "szappanoperát" az Animal Planeten, az láthatta, hogyan párosodnak a szurikáták például, hát szerintem rájuk volt írva, hogy mennyire élvezik, főleg ha még "tiltott" is volt nekik. Pedig ők nem főemlősök vagy cetek.

2013. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Én is valahogy így gondolom, biztosan élvezik, a cicánkra is elég ha ránézek :)
2013. jan. 24. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!