Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Blaptica dubia tenyésztés?

Blaptica dubia tenyésztés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha a petéket átrakom egy másik tárolóba akkor ott is kikelnek? Persze a páratartalmat meg a hőmérsékletet emelve.

2013. jan. 24. 10:19
 1/7 A kérdező kommentje:

most olvastam hogy a kicsik belül kelnek ki. akkor amit eldob a nőstény az már csak a petetok?

[link]

2013. jan. 24. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a nőstény eldobja akkor azok már nem fognak kikelni, de ami a képen van az nekem már nme petének, hanem kiscsótánynak tűnik, de elég rossz a kép szóval nem biztos.


Így néz ki a petetok:


[link]


Itt épp csak lógatja, szellőzteti szoktak ilyet csinálni, nem eldobta.

2013. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemtudom miért lett neki ilyen fehér meg rendezetlen, de ilyen rózsaszines tokot láttam már náluk. mennyi idő mire megszületnek kiscsótányok?
2013. jan. 26. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést nem a kérdésre válaszolok csak megkérdezném, hogy ti hobbyból tartjátok a csótányokat vagy takarmánynak? (semmi előítélet, nem undorodom tőlük, szeretem az állatokat, csak nem hallottam még ilyet :) )
2013. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem például pókoknak kellene és jó lenne ha szaporodnának mert valamivel olcsóbban jönnék ki így.
2013. jan. 27. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát ma is megtudtam vmi újdonságot! :D Akkor sok sikert a tenyésztéshez! ;)
2013. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz, és kösz a válaszolónak is most már tisztább minden :)
2013. jan. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!