Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisgyerek+kisállat? Ti nem...

Kisgyerek+kisállat? Ti nem sajnáljátok?

Figyelt kérdés

Unkatesóméknak macskái vannak, de folyton nyomorgatják, rángatják őket a gyerekek (3 és 5 évesek). Mindig simogatni akarják, felveszik, persze rosszul fogják, és ha szólok én vagyok a rossz, mert hadd játsszon a gyerek.

Nagyon sajnálom azokat a kisállatokat, akiket folyton nyúznak a gyerekek, mert sajnos senki sem tanítja meg nekik hogy hogy kell vele bánni..


2013. jan. 28. 01:15
 1/3 anonim válasza:
100%
de.
2013. jan. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is sajnálom az ilyen állatokat, de ha akarja a macska, meg tudja magát védeni. én is ilyen voltam gyerekkoromban, volt egy sziámi macskánk, ne aggódj, ha nem tetszett neki, tövigszántotta akár az arcomat is.

a gyerekek ilyenek. minden gyerek ezt csinálja. képtelenek rendesen megfogni egy macskát/kutyát, ez van. nekem is van cicám, babát várok. előre sajnálom a szerencsétlen flótást, de majd feltalálja magát.

2013. jan. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már gáz, ha egyáltalán nem foglalkoznak azzal, hogy a gyereket tanítsák, hogy bánjon az állattal. Gondolom ott a macska egy játék a gyereknek, nem pedig mindenki macskája, akit időnként a gyerek is nyavargat. Van különbség. Sokan azt hiszik a macska, kutya egy játék, ezért majd orvoshoz sem viszik, ha beteg, mert ők erre nem is számítottak, mert csak játéknak vitték oda az állatot. Főleg kismacskát nem szabadna gyereknek adni felügyelet nélkül, ők még nem biztos, hogy megtudják magukat védeni, főleg a pár hetes macskák. Azok el is pusztulhatnak a sok nyavarástól.
2013. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!