Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb madárpók faj?

Figyelt kérdés
minden válasz érdekel :)!!!

2013. jan. 30. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha érdekel, hát elmondom: nincs az a pók, különösen nem madárpók, amelyben én bármilyen szépséget fel tudnék fedezni!
2013. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Első: mostanában divat lett hangot adni a félelmeinknek? F*szom tele van már az ilyenekkel. :D

Nekem legjobban a Brachypelma smithi tetszik, ő az álompókom, szerencsére már van is belőle egy szépség. :) Gyönyörű még a Heteroscodra maculata is, meg persze a Poecilotheria regalis. A színes pókok nekem nem igazán tetszenek.

16/L

2013. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Kedves Kettes!

Nem érdekel, hogy mid van tele, és mid nincs!

A kérdező azt írta, hogy minden válasz érdekli.


Nem divatból útálom a pókokat, én már útáltam őket akkor is, amikor te még a szüleid gondolatában sem jelentél meg.

Hát ennyi. Világos?

2013. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésnek szántam, csak nem értem, hogy ha félsz tőlük, meg nem szereted, akkor miért nézel mégis pókos kérdéseket. Szinte mindegyik ilyen kérdésnél legalább ketten írják, hogy fúj... Nem értem, mire jó ez, mert a kérdezőt nem az érdekelte, hogy hányan és mennyire félnek a pókoktól.
2013. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!