Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya kontra macska? Neked...

Kutya kontra macska? Neked melyikükhöz húz a szíved és miért?

Figyelt kérdés

Tudom, elcsépelt ez már, és minden állatotban meg kell látni a saját maga pozitívumait - de annyi bizonyos, hogy vannak és mindig is lesznek macska pártiak és kutya pártaik. Ki kihez vonzódik jobban.


Én macskapárti vagyok, de persze attól még szeretem a kutyákat is. Kutyával mégse "jövök ki olyan jól", nem tudok olyan mély viszonyt kialakítani...


Írjátok le azt is, hogy miért kedvelitek jobban az adott állatot. :)


2013. febr. 2. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megmondani. :S Midkettoben van valami imadnovalo... Mindkettovel jol kijovok! :D
2013. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kutya és cica is van itthon, de én inkább kutyás vagyok. :) Jobban kimutatja a szeretetét, könnyebben taníthatóak.
2013. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A kutyákat távolról szeretem. Aranyosak, hűségesek, stb., de nem szeretem amikor az arcomba csaholnak, nyalogatnak, folyik a nyáluk, és ha megáznak nagyon büdösek.

A macskákat nagyon szeretem. Ahol lakok mindenhol sok kóborcica van, és viszem nekik a maradékot, simogatom agyba-főbe őket. Szeretem, hogy ők nem olyan talpnyalók, mint a kutyák, hanem partnerek. Csak akkor, és annyit lehet szeretgetni őket, amikor és amennyire ők akarják.

Jajj, és mikor megsértődnek, meg durcáskodnak, duzzognak!!!! Megzabálom őket!

2013. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
57%
A kutyák is aranyosak, de nagyok és büdösek. A macskák tiszták, aranyosak és van egyéniségük.
2013. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

KUTYA


Hűséges,kiáll melletted,meghallgat,játszik ha kell:D

Imádom a legjobb barátok a földön.

2013. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Meghallgat a kutya!!! :D

Talán még tanácsot is ad, nem?

Ennyi erővel az ékszerteknős is meghallgat. Soha nem vág közbe! :D

2013. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeretetben nem tudok különbséget tenni. Kis településeken nincs is nagyon vagy-vagy; a porták többségén mindkettő van és mindkettőt szeretik is.
2013. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem, de a macskákat jobban :) Jobban lehet őket dögönyözni, legalábbis az enyémeket :D
2013. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a kutya. Értelmes, hűséges, figyelmes. A kutya pl megfigyeli a szokásaidta, és egy idő után alkalmazkodik. A macska kiszámíthatatlan, semmi hűség nincs benne, és iszonyat önfejű.
2013. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mind a két állat nagyon intelligens. Most macskám van, benti ivartalanított. Hűséges társ, mint egy kutya. Lesi mikor ébredek, jön fekszik rám, este lefekvéskor előre bebújik a helyemre, és persze nappal is kommunikálunk egymással folyton. Most azért a macska, mert az van, de régen amikor kutyám volt ő volt az első számú.
2013. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!