Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » "Sajnálom azokat a gyerekeket,...

"Sajnálom azokat a gyerekeket, akik nem kapnak elég szeretetet, figyelmet a szüleiktől, és állatok mellett kell felnőniük. " Vélemény?

Figyelt kérdés
Nem kicsit kerekedett el a szemem, mikor ezt olvastam itt az oldalon. Hányingerem van az ilyen emberektől.
2013. febr. 7. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
én nem sajnálom őket,az állatok legalább nem változnak biztos pont nem úgy mint a majomivadékok (emberek)
2013. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Tökéletesen igaz. Az állatokról sokmindent el lehet mondani, de embernek társa az ember, és valóban sajnálatos, ha valaki nem tud rendes kapcsolatot kiépíteni embertársaival, lényegében lelki nyomorék lesz, aki pótlékként használja az állatokat.
2013. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi szeretet van bennük, vannak emberek, akiknél egy kiscica is ezerszer többet ér. nem is tudnám elképzelni az életemet a 2 macskám és a kutyám nélkül, akik annyi boldogságot adnak. és annyira szomorú, hogy vannak emberek, akik olyan szinten utálják az állatokat... az, hogy állatokkal nőttem fel, a legjobb dolog volt.
2013. febr. 7. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én szintén állatok között nőttem fel. Eddigi egész életemben ott voltak körülöttem a kutyáim, macskáim a testvéreim mellett. Nehezemre esik elképzelni is egy olyan éjszakát, mikor nem fekszik a lábamnál a kutyám, a barátom kutyája, mellettem pedig a macskám. A párom pont ilyen, mint én. Ugyan annyira rajong az állatokért, ugyan úgy érez, mint én. Az, hogy az ember életében fontos, már-már központi helyet foglal el az állata, még nem jelenti azt, hogy bizonyos emberek ne jelentenének ugyan annyit.


Én inkább csak szomorú vagyok, hogy olyan emberek vesznek körül, mint az, aki a kérdésben szereplő idézetet leírta. Rosszul esik a tudat, hogy ilyen emberek léteznek, ilyen embereknek joguk van a társadalomban részt venni. Nincs jogom fölöttük ítélkezni (ahogy nekik se lenne szabad mások fölött), így csak a saját véleményem, hogy az ilyen emberek a világ szégyenei.

2013. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Túl sok mindent én se tudok mondani az ilyen emberekről, primitív, buta emberek.
2013. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon is jót tesz nekik,hogy állatok mellett nőnek fel. nem lesznek olyanok, mint egy ismerős pár, akik egy papagájtól is félnek, és el se tudják képzelni, hogy kutya vagy cica legyen a közelükben.
2013. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!