Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkórházban kell hálapénzt...

Állatkórházban kell hálapénzt adni?

Figyelt kérdés

Vagy egy doboz bonbont köszönetképp?

Mi a szokás?


2013. febr. 16. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ott fizeted a nem kicsi számlát. Esetleg ha valami "nem kötelező" szolgáltatást kapsz, pl a doki az éjjel közepén jön be segíteni neked, akkor lehet ilyenben gondolkodni.
2013. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja. Nem kicsi összegeket fizetsz az ellátásért is. Nincs olyan, hogy "kell" adni.

Ha tényleg vmi extra eset van, amikor meglátásod szerint a "kötelezőn" túl teljesít a személyzet, akkor lehet elgondolkodni rajta, de alap esetben nem.

2013. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, szép kis számlát fizettünk ki, a végösszeg 43.000Ft volt, de a lényeg hogy megmentették a kutyám életét.

Csak ezen felül gondoltam, mert kórházban ezelőtt még soha nem voltunk, és nem tudtam hogy mi a szokás ilyenkor.

De köszönöm szépen a válaszokat!

2013. febr. 16. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ÁLlatorvosnál nem szokás hálapénzt adni, de egy doboz csoki vagy egy nagy gyümölcskosár vagy valami kedvesség amit el tudnak egymás között osztani az biztos jól esik.


Én mondjuk mindig úgy viszek csokit vagy hasonlókat, hogy az egész rendelőnek jusson, nem csak a dokinak, mert az ő szaktudása a jó és nagyon türelmes asszisztencia nélkül nem sokat ér. Ők sétáltatják, nyugtatják, tisztítják a kutyákat.

2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Léteznek rendes állatorvosok is, akik nem nagyon kérnek pénzt. Bár ez egy kisebb dolog volt, de nekem nagyon sokat jelentett. Ő nem kért pénzt de én adtam :)
2013. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!